ASTROLOJİ 2.110 Görüntülenme 23.12.2018 00:00

Hande Kazanova'dan Haftalık Kova Burcu Yorumu (24 - 30 Aralık 2018 )

Bu hafta başında yapılması gereken işler önem kazanıyor. sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 24 - 30 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Kova burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Kova burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta başında yapılması gereken işler önem kazanıyor. Özellikle sağlığınıza gereken özeni göstermeniz gerekiyor sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Bu aralar biraz sağlıkla ilgili konu ve olayların üzerine düşmeniz gereken haftalardan bir tanesi. Hayat hızlı akıyor, karşınıza çok güzel seçenekler var, işlerinizde koşturmalarınız artmış durumda ama bunun sonucunda kendinize ve ruhunuza gereken özeni göstermekte zorlanabilirsiniz.

Bu hafta salı gününe dikkat edin. Sosyal çevrelerde, arkadaşlarınızla beraber iş yapıyorsanız, parasal konularda yanılma etkisine karşı dikkatli adımlar atmalısınız. Sizinle birebir para mevzusu konuşuluyorsa bu para mevzusunda gerçekçi adımlar atın ve öncesinde bazı şeyleri konuşmaya özen gösterin. Yoksa fedakarlıklarınız ileride başınıza iş açabilir sevgili Kova’lar. Haftasonuna doğru cuma günü göz önünde olacağınız ortamlarda insanların size işlerinizde çok büyük yardımlarını göreceksiniz.

Geri plandan gelecek olan bu yardımların iş alanlarınızda güzel kapılar araladığını da fark edebilirsiniz. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle
Etiketler