ASTROLOJİ 1.212 Görüntülenme 16.12.2018 00:55

Hande Kazanova'dan Haftalık Kova Burcu Yorumu (17 - 23 Aralık 2018)

İletişimsel işlerinizle haftanız başlıyor sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 17 - 23 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Kova burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Kova burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

İletişimsel işlerinizle haftanız başlıyor sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Bu hafta başında yakın çevrenizi organize etmek isteyecek ve kendi bildiğinizi yapmaktan geri durmayacaksınız. Sosyal çevrenizi çok hareketli olduğu bir dönemdesiniz.

Bu fırsatlar size güzel ışık yakacak bunları hayatınıza olumlu olarak yansıtmayı unutmayın. Perşembe ve vuma günü şahane etkilerle dolu özellikle yakın çevrenizde girişeceğiniz işlerinizde sosyal çevrenizdeki insanlarla yapacağınız girişimlerinizi Perşembe ve cuma günü sizi destekleyecek.

Bu anlamda bu işlerinizi başlatabilirsiniz. Gelirlerinizi arttıracaksınız diğer taraftan geleceğe yönelik işlerinizde güzel sonuçlar ve hesaplarla karşılacaksınız. Yeni taşınacağınız insanlar size yeni kapılar açacak sevgili Kova’lar sizde bu kapılardan geçmekten çok mutlu olacaksınız.

Güneş oğlak burcuna geçiyor bu yüzden biraz geri durmanız gereken bir zaman dilimi . Eşinizin veya hayatınızda olan birilerin işleri ön plana gelecek. Güzel bir hafta diliyorum

Sitene Ekle