ASTROLOJİ 23.449 Görüntülenme 14.05.2018 14:57

Hande Kazanova'dan Haftalık Kova Burcu Yorumu (14 - 20 Mayıs 2018)

Haftaya ev aile ve yuva alanlarınızda oluşacak bir yeni ayla başlayacaksınız, sevgili Kova ve yükselene Kova olanlar. 14 - 20 Mayıs 2018 haftası Kova burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova burcunuzun karnesini inceledi.

 Bu yeni ay salı günü gerçekleşecek bu yüzden pazartesi çok önemli kararlar almamanızda fayda olacaktır. Salı günü oluşan yeni ay ile beraber evinizle ilgili, yuvanızla ilgili ve ailenizle ilgili önemli kararlar almaya yatkın olabilirsiniz. Ev değişimi, Ev alımı ve satmak için bütün bunları yapmak için önünüzde gerçekleşecek yeni ayı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Salı günü itibari ile Uranüs boğa burcuna geçiyor. Ev, aile ve yuva alanlarınızda iniş çıkışların yaşandığı beklenmedik bir takım sürpriz olayların gündeme geleceği aile hayatınızda büyüklerin hayatında önemli konu ve olayların oluşacağı bir döngü başlıyor. Yaklaşık yedi yıl boyunca Uranüs'ün burada ilerlemesi ile beraber sizde aile yapınızda bu değişim ve dönüşümlere şahit olacak ve hayatınızdaki bu değişimlere göre tepkiler vereceksiniz sevgili Kovalar.

Çarşamba günü Mars kova burcuna geçecek. Bir kaç aydan beri üzerinizdeki o yorgunluğun ve isteksizliğin geride kaldığını görmeye başlayacaksınız ve hızlanacaksınız. Haraketleneceksiniz kazalar, çarpmalar ve düşmelere karşı dikkat etmekte fayda olacaktır. Çarşamba günü enerjinizi iyi kontrol etmeye dikkat ediniz. Araba kullanırken, kısa vadeli planlarınızda ve işlerinizde kazalara, sıkıntı ve sorunlara yatkın olabilirsiniz.

Cumartesi itibari ile Venüs yengeç burcuna geçecek iş hayatınızda kendinizi göstereceğiniz aktifleşeceğiniz bir döngü içerisine giriyorsunuz. Diğer yandan yemeye içmeye olan keyfiniz ve düşkünlüğünüzde artıyor olacak. Buda kilo alımını karşınıza getirebilir sevgili Kovalar. Bu etkiye dikkat etmekte fayda olacaktır.

Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle