ASTROLOJİ 265 Görüntülenme 09.12.2018 00:11

Hande Kazanova'dan Haftalık Kova Burcu Yorumu (10 - 16 Aralık 2018)

Bu hafta biraz isteksiz etkiler devrede sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 10 - 16 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Kova burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Kova burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Sosyal çevre alanlarınızın değiştiği, bu alanlarda güzel şanslarla karşılaştığınız bir döngü olacak. Perşembe günü Merkür bir kez daha bu alanlarınıza giriyor. Yeni insanlarla tanışmak, görüşmeler yapmak, organizasyonlar, aktiviteler, davetler, yeni planlar gibi olaylarla hayatınız gerçekten hızlanıyor. Daha fazla işle uğraşabilir, işten elde ettiğiniz gelirlerinizi arttırmanın yollarını bulabilir, aynı zamanda başka insanlardan alacağınız teklifleri hayatınıza etkin bir şekilde bu hafta geçirebilirsiniz. Pazartesi günü biraz isteksiz başlıyorsunuz ama Salı ve Çarşamba günleri ay sizin burcunuza geçecek, hayatınızı hareketlendirecek. Oldukça sosyal bir döngü içerisine sokacak sizi. Haftasonuna doğru parasal konularda ilgilenmek hayatınızda önem kazanacak. Kariyerinizde güçlü ve sağlam bağlantılarla yolunuza ilerleyecek, haftasonunu göz önünde bulunacağınız ortamlarda güzel ilişkiler sayesinde kendinizi güçlü ve kuvvetli hissederek haftaya güzel etkilerle başlayacaksınız.

Sitene Ekle