ASTROLOJİ 14.023 Görüntülenme 27.01.2019 00:05

Hande Kazanova'dan Haftalık Kova Burç Yorumları (28 Ocak 3 Şubat 2019)

İş hayatınızda hızlı birtakım gelişmeler altında olacaksınız. Salı akşamına kadar duygu iniş çıkışlarınız yüksek olabilir sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 28 Ocak 3 Şubat 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Organizasyonlar, davetler, aktiviteler önem kazanıyor. Çarşamba günü hayatınızla ilgili konularda adım atmak istediğiniz noktalarda güzel sonuçlarla karşılaşma etkiniz çok yüksek olacak. Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Kova burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Kariyer koşturmalarınız ve iş fırsatlarınız ile haftanız başlayacak sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. İş hayatınızda hızlı birtakım gelişmeler altında olacaksınız. Salı akşamına kadar duygu iniş çıkışlarınız yüksek olabilir. Salı gününden sonra ise hafta sonuna kadar ki süreçte arkadaşlarınız ve çevrenizle beraber alacağınız kararlar hayatınızda etkili olabilir.

Organizasyonlar, davetler, aktiviteler önem kazanıyor. Çarşamba günü hayatınızla ilgili konularda adım atmak istediğiniz noktalarda güzel sonuçlarla karşılaşma etkiniz çok yüksek olacak. Önemli bir toplantı ve görüşme kendinizi iyi hissettirebilir. İş yaptığınız insanlarla olan iletişiminizi bu dönemde daha fazla hızlandırabilirsiniz.

Başka insanlara yardımlarınızın ön plana geçtiğini göreceksiniz. Cumartesi gününe dikkat etmekte fayda var. İletişimi yüksek bir gün olacak. Aynı zamanda yakın çevrenizle iletişim halinde olduğunuz insanlara karşı patlama etkinizin de yüksek olacağı günlerden bir tanesi olacak. Bu etkiler altında sakarlık ve kazaları üzerine çekmemeye özen gösterin.

Öfkenize hakim olmalısınız. Beklenmedik yerlerden birtakım tepkiler almanız söz konusu olabilir. Pazar günü ise geleceğinizi ilgilendirecek önemli işleriniz için güzel haberler alacaksınız. Çevrenizin sizi desteklediğini göreceksiniz. İşten elde edilen gelirlerinizi de artırmanın daha etkin bir yolunu bulacaksınız. Haftaya da güzel bir şekilde başlayacaksınız. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle