ASTROLOJİ 1.442 Görüntülenme 20.01.2019 00:16

Hande Kazanova'dan Haftalık Kova Burç Yorumları (21 - 27 Ocak 2019)

İkili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili kararlar bu pazartesi oluşacak Tam Ay Tutulması ile karşınıza gelecek sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 21 - 27 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Hem özel hayatınız hem ikili ilişkilerinizle ilgili konularda hızlı, hassas ve duygusal sonuçlarla karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek olacak.Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Kova burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

 Bir buçuk yıldan beri hem kendinizle ilgili hem de ilişkileriniz ve özel hayatınızı ilgilendirecek önemli kararlar aldınız sevgili Kova’lar. Tutulma’lar bu alandaydı. Hayatınızı aldığınız kararlarla yeniden şekillendirdi ancak bu pazartesi itibariyle bu Tutulma’ların son ayağı gerçekleşiyor. Hem özel hayatınız hem ikili ilişkilerinizle ilgili konularda hızlı, hassas ve duygusal sonuçlarla karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek olacak. Kendinize odaklandığınız bu dönemde ilginizi sevdiğiniz insana ve onun hayatında gelişen olaylara harcamak durumunda kalabilirsiniz. Diğer taraftan taşınmayla ilgili hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir. Hiç beklenmedik birtakım olaylarla karşılaşabilirsiniz. Sizinle uğraşan insanların varlığında artışlar olabilir.

Hukuki alanda birtakım zorlanmalar ya da hassas birtakım zorlanmalar, konu ve olaylar karşınıza gelebilir. Diğer taraftan yakın çevrenizdeki enerjinizi ortaya koyabileceğiniz konularda zorlanmalar, engellenmeler ve sıkıntılarla da karşılaşma ihtimaliniz olacak. Arkadaş çevrenizden güzel adımlar devrede olacak.

Ancak eğer onlarla iş yapıyorsanız parasal yönden de hayal kırıklıklarına açık olmalısınız. Gözünüzü dört açmaya özen göstermelisiniz. Perşembe günü Merkür sizin Burcunuza geçecek. Fikir ve düşüncelerinizi insanlara aktarmak, planlarınızdan bahsetmek, kendinizle ilgili konuşmak, iletişiminizi artırmak anlamında şanslı bir döngü olacak. Hem parasal konular hem de aşk hayatınızla ilgili konu ve olayların daha fazla görünür hale geldiğini de göreceksiniz. Güzel bir Tutulma diliyorum. 

Sitene Ekle