ASTROLOJİ 3.346 Görüntülenme 14.01.2019 00:10

Hande Kazanova'dan Haftalık Kova Burç Yorumları (14 - 20 Ocak 2019)

Sağlığınıza, girişimlerinize, insanlarla olan bağlantılarınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 14 - 20 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Eviniz, aileniz, yuvanız daha önemli olacak. Evinizde dinlenmek, arta kalan vakitlerinizde kendi içinize çekilmek önemli. Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Kova burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

İletişiminiz yüksek olarak haftanız başlıyor sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Yakın çevrenizden alacağınız haberler, iletişimsel işlerinizin hızlanması bu hafta başında hızlı duygu iniş çıkışlarını tetikleyecek ve buna göre de hassas kararlar almaya da yatkın olabilirsiniz. Sürprizli etkiler devrede bu hafta başında. Hafta başı bu etkiler devredeyken hemen Pazartesi akşam saatlerinde Ay’ın burç değiştirmesi ile beraber daha fazla vaktinizi Perşembe gününe kadar ailevi konulara yönlendireceksiniz. 

Perşembe gününden sonra hayat daha da hızlanacak sevgili Kova’lar. Hareketli ortamlarda bulunamanın tadını çıkaracaksınız. Bu aralar en zorlanan burçların başında siz geliyorsunuz. Sağlığınıza, girişimlerinize, insanlarla olan bağlantılarınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem. Sağlığınıza ekstra özen göstermeniz bir dönem. Tutulmayı da bu alanlardan aldığınızı biliyorsunuz. Bu yüzden söylediklerinize, yaptıklarınıza, attığınız adımlara bu dönemde dikkat edin. Hiç olmadık şekilde farklı bir durumla karşılaşma ihtimaliniz yüksek.

Hiç olmadık şekilde attığınız bu adımların sonuçlarının size olumsuz yansıdığını ya da size farklı noktalara çektiğini de görebilirsiniz. Kafanıza takılan bir düşünceyi obsesif hale getirme ihtimaliniz haftasonuna doğru devrede olacak. Bu etkilerden nasıl kurtulabilirsiniz? Çevrenizle beraber yapacağınız kısa vadeli programlara odaklanın. Özellikle haftasonu bu programları devreye sokun.

O zaman bu kafanıza takılan, sizi zorlayan düşüncelerden kolaylıkla uzaklaşacak, negatif etkiyi üzerinizden atacaksınız. Yakın çevre bağlantılarınızda kolay tepki vermeye açıksınız Cumartesi günü.

Pazar günü güneş sizin burcunuza geçecek. bu bakımdan rahatlayacaksınız çünkü güneş Oğlak Burcu’ndaydı ve geri planda durmanıza neden oluyordu. Şimdi kendinize olan güveninizin yerinize geldiği, kendinizi iyi hissedeceğiniz bir döngüye merhaba diyeceksiniz sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar.

Sitene Ekle