ASTROLOJİ 1.029 Görüntülenme 29.12.2018 00:00

Hande Kazanova'dan Haftalık Koç Burcu Yorumu (31 Aralık 6 Ocak 2019)

Maddi konular ön planda olacak ya da harcamalarınıza odaklanacaksınız sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 31 Aralık 6 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Koç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Koç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Yeni yıla parasal etkileriniz ön planda olarak giriş yapacaksınız sevgili koçlar ve yükseleni koç olanlar. Maddi konular ön planda olacak ya da harcamalarınıza odaklanacaksınız. Parasal konular önem kazanıyor. mars sizin burcunuza geçiş yapıyor ve salı günü itibariyle hareketlenmeye başlıyorsunuz.

Bir buçuk aydan beri kendi üzerinizde hissettiğiniz, enerjinizi ortaya koyamadığınız noktalarda artık hızlanmaya başlayacaksınız ,hayat sizi hareketlendiriyor.kariyeriniz ve iş hayatınızla ilgili önemli gelişmeler kapıda ve bu hafta en önemli haftalardan bir tanesi eğer koç burcunun ilk derecelerinde doğduysanız ya da yükselen burcunuz ilk derecelerdeyse mars’ın bu hareketliliği zaman zaman düşmeler, çarpmalar, kazalar, aksilikler ve sorunlara sebep olabilir.

Kendinizi ve etrafınızı düşünerek hareket etmek ve biraz yavaşlamak sizi olası tehlikelerden koruyacaktır. Çarşamba günü itibariyle kariyerinizde ve toplum önü işlerinizde önemli bir sorumluluk devrede olacak. Diğer taraftan hayata daha esnek gözlerle baktığınız, yabancı insanlardan gelecek getiriler ya da geleceğinize yönelik önemli işlerinizde önemli kararlar aldığınız ve rahat ilerlediğiniz haftalardan bir tanesi. 5 ocak cumartesi günü itibariyle kariyer ve iş alanlarınızda görüşmelerinizi hızlandıracaksınız, toplum önü konuşmalarınız daha fazla artacak yine kariyerinizde bir takım sıkıntı ve sorunlar varsa bütün bunlara pratik çözümler üretmek önem kazanacak. Toplantılar, görüşmeler birden fazla işle ilgili konularda ortaya fikirlerin atılması ve bu fikirlerin toparlanması önem kazanıyor.

Pazar günü sabaha karşı oğlak burcunda bir tutulma gerçekleşecek. Bu tutulma iş hayatınızda ve kariyeriniz ile ilgili konularda önemli birtakım konu ve olayları hızlandırıyor sevgili koçlar. Hem anne, anne tarafınız, eşinizin ailesiyle ilgili konular ya da iş ve kariyerle ilgili önemli sorumluluklar bu tutulmayla beraber bir sonraki güneş tutulmasına kadar hayatınızı, düzeninizi yeniden kurmanız gerektiğine ve bu alanda atılacak önemli adımlara işaret ediyor. güzel ve hayırlara vesile olacak bir tutulma gerçekleşmesini diliyorum. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle
Etiketler