ASTROLOJİ 5.815 Görüntülenme 27.01.2019 00:55

Hande Kazanova'dan Haftalık Koç Burcu Yorumu (28 Ocak 3 Şubat 2019)

28 Ocak 3 Şubat 2019 Haftalık Koç Burcu Yorumu Hande Kazanova anlattı. Hafta ortası itibariyle, çarşamba ve perşembe günü ağırlıklı olmak üzere kendinizi dış ortamlara daha fazla atabilirsiniz sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar.

Bu hafta Koç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 28 Ocak 3 Şubat 2019  haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Koç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftanız parasal konularla başlıyor sevgili Koç’lar. Para alacak-verecek dengesine odaklanmanız ve bu alanlarda daha önemli adımlar atmanız gereken haftalardan bir tanesi olacak.

Hafta ortası itibariyle, çarşamba ve perşembe günü ağırlıklı olmak üzere kendinizi dış ortamlara daha fazla atabilirsiniz ya da enerjinizi önemli iş konuşmaları ve görüşmeleri için harcayabilirsiniz.

Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle beraber önemli konu ve olayları masaya yatırabilir, çarşamba günü sorun ve problemlerinize çözüm üretebilirsiniz.

Diğer yandan geleceğinizi ilgilendirecek önemli işlerinizde güzel konuşma ve görüşmeler karşınıza gelebilir. Bu hafta cuma gününe dikkat etmeniz gerekecek. Cuma günü enerjinizi doğru kullanmaya özen gösterin.

Kariyer ve iş alanlarınızda ya da göz önünde bulunacağınız ortamlarda güç çekişmeleri, sıkıntı ve problemler karşınıza gelebilir. Enerjinizi uygun yerlere kanalize etemeye özen göstermeniz gerekiyor. Pazar günü itibariyle durum ve olayları çok çabuk toparlayacaksınız. Güzel şansla ver fırsatlar karşınıza gelecek. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle