ASTROLOJİ 3.741 Görüntülenme 23.12.2018 00:00

Hande Kazanova'dan Haftalık Koç Burcu Yorumu (24 - 30 Aralık 2018)

Eviniz, aileniz, yuvanız ve bu alanlarda atılacak adımlarla haftanız başlıyor sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 24 - 30 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Koç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Koç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Eviniz, aileniz, yuvanız ve bu alanlarda atılacak adımlarla haftanız başlıyor. İlginizi daha fazla yuvanıza çevireceksiniz bu hafta içerisinde. Pazartesi gününden Perşembe gününe kadar risk alacağınız işlerde ön plana çıkabilirsiniz.

Bu hafta geleceğe yönelik önemli şanslarınız, fırsatlarınız hala devam ederken gerçekçi adımlar atmaya özen göstermelisiniz. Gözden kaçırdığınız birtakım detaylar, bilgi aldığınız insanlar bazı noktalarda sizi yanıltabilir.

Önemli girişimlerinizde aldanma etkisine karşı bu hafta dikkatli adımlar atmalı, Salı gününe denk gelen toplantılar, konuşmalar, sözleşmeler ve görüşmelerde gerçekten uzaklaşmamalısınız. Haftasonuna doğru ilişkileriniz daha oturaklı bir zemine doğru ilerleyecek, aynı zamanda parasal konularda iş hayatınıza aktarmanız gereken para varsa, özellikle Cuma günü alacağınız desteklerle bu işlerinizi halledebilirsiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle