ASTROLOJİ 5.593 Görüntülenme 20.01.2019 00:55

Hande Kazanova'dan Haftalık Koç Burcu Yorumu (21 - 27 Ocak 2019)

Aşk hayatınız, çocuklarla ilgili birtakım konularla ilgili çabalarınız varsa bunlarla ilgili olarak son Tutulma’yı yaşayacaksınız sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 21 - 27 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Koç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Koç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta önemli haftalardan bir tanesi sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Bu hafta başında gerçekleşecek Ay Tutulması özel hayatınız, çocuklarınızla ilgili konular, sanatsal ve kreatif işleriniz, eğitim alanlarınız ve tabiki varsa hobilerinizle ilgili konu ve olayları hızlandıracak ve bu alanlarda önemli duygusal birtakım sonuçları karşınıza getirecek. Bu dönemde sosyal çevreniz hareketli olabilir.

Sosyal çevrenizden bir insanla tanışabilirsiniz, aşka yelken açabilirsiniz ya da son bir, bir buçuk yıldır özellikle eğitim hayatınız ve ya yapacaklarınız, aşk hayatınız, çocuklarla ilgili birtakım konularla ilgili çabalarınız varsa bunlarla ilgili olarak son Tutulma’yı yaşayacaksınız sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Diğer taraftan iş hayatınızda ve kariyerinizde önemli sorumluluklarla yolunuza devam ediyorsunuz ama bu hafta itibariyle bu alanlarda bazı zorlanmalar, sıkıntı ve problemler de karşınıza gelebilir.

Önemli girişimleriniz ve adım atmak istediğiniz noktalarda birtakım sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimaliniz yüksek. Yurt dışı bağlantılı işleriniz, uzaklardan alacağınız haberler yine eğitime dayalı konularda bu hafta gerçekçi adımlar atmaya özen gösterin. Gözünüzü dört açın sevgili Koç’lar. Diğer taraftan çarşamba günü hızlı ve düşüncesiz hareket etmekten kaynaklı olarak sıkılganlıklarınız yüksek olacak. Kolay kolay ikna olmayacaksınız.

Kafanızda birtakım düşünce ve planlar varsa bunları tutmak kolay olmayabilir. Diğer taraftan perşembe günü itibariyle sosyal çevrenizle beraber yapacağınız işleriniz hızlanırken arkadaşlarınızla olan iletişiminizi kuvvetlendirebilirsiniz. Yine işten elde edeceğiniz gelirlerinizde artışların olacağı ve bu alanlarda daha fazla plan yapacağınız bir döngü içine gireceksiniz. Güzel bir hafta ve güzel bir Tutulma diliyorum.

Sitene Ekle