ASTROLOJİ 1.602 Görüntülenme 16.12.2018 00:01

Hande Kazanova'dan Haftalık Koç Burcu Yorumu (17 - 23 Aralık 2018)

Haftaya ay koç burcundayken başlayacaksınız sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 17 - 23 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Koç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Koç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftaya ay koç burcundayken başlıyorsunuz. Yani bu hafta sizin için önemli gelişmelere gebe olacak. Kendi kişisel isteklerinize ve beklentilerinize odaklanabilirsiniz. Özellikle hafta başında alacağınız haberler, duygusal hayatınızda birtakım hassas konu ve olayları karşınıza getirebilir. Yine de kendi bildiğinizden şaşmayacağınız bir hafta olacak.

Bu hafta etkin gücünüzü, özellikle kariyer ve iş alanlarınızda, diğer insanlarla yapacağınız işbirliklerinde ortaya koyacaksınız. Şanslı etkiler devrede olacak. Perşembe ve Cuma günlerini gönül rahatlığıyla değerlendirebilirsiniz. Seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı konular ticaret, hukuki meseleler ya da hayata geniş açıdan baktığınız, önemli girişimlerde bulunmak istediğiniz konularda, hayatın sizi desteklediğini görecek, esnek yapınızla hareket edeceksiniz. Diğer taraftan çok önemli konuşmalar, görüşmeler, girişimler iş anlamında cuma günü karşınıza gelebilir.

Cumartesi günü güneş Oğlak burcuna geçecek. Kariyerinize ve iş konularına daha fazla kendinizi vereceğiniz bir döngünün içine gireceksiniz. Bu dönemde yapmanız gereken sorumluluklarınızla, iyi organize olarak daha disiplinli olarak hayata devam etmeniz olacak.

Sitene Ekle