ASTROLOJİ 398 Görüntülenme 14.01.2019 00:55

Hande Kazanova'dan Haftalık Koç Burcu Yorumu (14 - 20 Ocak 2019)

Akşam saatlerinde Ay Boğa Burcu’na geçecek yani birkaç gün boyunca maddi konularla ilgili olacaksınız sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 14 - 20 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Koç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Koç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Evet sevgili Koç’lar haftaya sizin enerjinizle başlıyoruz. Ay Koç Burcu’nda ilerleyecek yani bu hafta önemli haftalardan bir tanesi. Akşam saatlerinde Ay Boğa Burcu’na geçecek yani birkaç gün boyunca maddi konularla ilgili olacaksınız. Bu haftaya baktığımızda diğer insanlarla olan bağlantılarda güzel gelişmeler, geri plandan yapılacak işlerinizde güzel ve başka insanları düşünerek attığınız adımlar önem kazanıyor. Haftanın ortasında iş günlerinde çok fazla bir hareketlilik yok ama hafta sonuna doğru yine hayat sizler için hızlanacak. Cuma günü özellikle iş hayatınızda yabancılarla yapılacak olan işlerde eğitim alanlarınızda güzel gelişmeler devrede olacak.

Özel hayatınız hareketleniyor. Hayatınızda bir insan yoksa tanışabilirsiniz, eğitim yerlerinde dış ortamlarda seyahat halindeyken ve istediğiniz sonuçları gönül rahatlığıyla elde edebilirsiniz. Cumartesi biraz zorlayıcı etkiler devrede olacak. Başkaldırmalar birtakım konu ve olaylarda daha isyankar tavırlarınız ön planda olabilir. Hafta sonu itibariyle Güneş Kova Burcu’na geçiyor.

Sosyal çevre ortamlarınızın hızlanacağı bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Bir ay boyunca daha fazla toplumsal konularla ilgili olacaksınız. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, onlarla beraber yapılacak işler önem kazanacak. İşten elde edilen gelirlerinize odaklanacaksınız. Daha fazla hareketleniyorsunuz ve sosyalleşiyorsunuz sevgili Koç’lar. Tadını çıkarın. Güzel bir hafta diliyorum. 

Sitene Ekle