ASTROLOJİ 3.749 Görüntülenme 11.05.2018 00:01

Hande Kazanova'dan Haftalık Koç Burcu Yorumu (14 - 20 Mayıs 2018)

Bu hafta maddi konularda oluşcak yeni ay ile başlıyor sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar... 14 - 20 Mayıs 2018 haftası Koç burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova burcunuzun karnesini inceledi.

Pazartesi günü büyük işlere kalkışmamakta fayda var. Salı günü Boğa burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ay sizin maddi alanınızda gerçekleşecek. Parasal konularınız, yatırım ile ilgili alanlarınızda önemli adımlarınız ve başlangıçlarınız varsa bu yeni ay ve sonrası işlerinizi halletmeniz faydalı olabilir. 

Salı günü Uranüs Boğa burcuna geçmeye hazırlanıyor. Uranüs sizin para alanlarınıza geçecek sevgili Koçlar. Yaklaşık 7 yıl boyunca inişler, çıkışlar, süpriz getiriler, süpriz kayıplar söz konusu olabilir. Sizde bu enerjiye yavaş yavaş alışacak ve kendinizi gözlemleyeceksiniz. 

Çarşamba günü itibariyle enerji alanınız değişecek. Enerjinizi daha çok sosyal çevre ortamlarınızda göstermeye başlayacak. Takım çalışmaları, geleceğe yönelik adımlarınız bu dönem içersinde ön plana çıkacak. Çarşamba günü enerjinizi iyi kullanmaya özen gösterin. Kazalara bir takım sıkıntı ve problemlere açık görünüyorsunuz. 

Cumartesi gününden sonra daha fazla ilginizi ailevi konularınıza kaydıracaksınız.

Güzel bir hafta diliyoruz. 

Sitene Ekle