ASTROLOJİ 489 Görüntülenme 09.12.2018 00:01

Hande Kazanova'dan Haftalık Koç Burcu Yorumu (10 - 16 Aralık 2018)

Haftaya kariyerinize, işinize odaklanarak başlayacaksınız sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 10 - 16 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Koç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Koç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı. 

2018’in son haftalarından bir tanesindeyiz. Bu hafta daha fazla iş güvenliğinize, iş hayatında yapılması gerekenlere konu ve olaylara odaklanacaksınız. Perşembe günü Merkür Yay Burcu’na bir kez daha geçecek. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, işle ilgili konular, diğer insanların fikirleri, diğer kültürlerle yapılacak her tür iş anlaşması gündeme gelebilir bu dönemde içerisinde. Çok meraklı olabilirsiniz, seyahatlarınızı yeniden gözden geçirebilirisiniz, geleceğinizi ilgilendirecek olan işlerinizde konuşma ve görüşmelerinizin artacağı bir döngü içinde olacaksınız. Daha az tanıdığınız ve samimi olduğunuz insanlarla daha fazla iletişim haline gireceksiniz. Yine bir kitap yayınlamak ya da kendinizi ön plana çıkartmak, işinizi ön plana çıkartmak, seyahatle ilgili birtakım işlerde adımlar atmak, kariyerinizi ilgilendirecek ticari konularda faaliyete geçmek için uygun haftalardan bir tanesi. Haftasonu daha kalıcı ve güzel etkileşimler devreye giriyor. Özellikle parasal konularda sağlam adımlarla ilerleyeceğiniz bir döngü içerisine gireceksiniz. 

Sitene Ekle