ASTROLOJİ 913 Görüntülenme 29.12.2018 00:15

Hande Kazanova'dan Haftalık İkizler Burcu Yorumu (31 Aralık 6 Ocak 2019 )

Günlük hayatınızı iyi organize edeceksiniz, başkalarına hizmet etmekten de mutluluk duyacaksınız Sevgili İkizler ve Yükseleni İkizler olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 31 Aralık 6 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta İkizler burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, İkizler burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Yılbaşı gecesinde tamamlanması, hizmet edilmesi gereken konu ve olaylar ön planda olacak. Belki kalabalık bir aile içinde geçireceksiniz ve diğer insanlara hizmet etmek onlar için bir şey yapmak önemli olacak sevgili ikizler ve yükseleni ikizler olanlar. Günlük hayatınızı iyi organize edeceksiniz, başkalarına hizmet etmekten de mutluluk duyacaksınız bu yılbaşı gecesinde. Bu etkilerle yeni yıla giriş yapıyorsunuz. Mars’ın koç burcuna geçmesiyle beraber sosyal çevre alanlarınız hareketlenmeye başlayacak.

Enerjinizi ve ilginizi daha fazla arkadaş ortamlarınıza, sosyal çevrenize, geleceği ilgilendirecek projelerinize harcamaya başlayacaksınız. İşten elde edilen gelirlerinizde mücadeleleriniz ve uğraşılarınız bu dönemde artabilir. Arkadaşlarınızla bir arada yılbaşına gireceksiniz ve bundan sonraki dönemde onlarla ilerleyeceksiniz. Onlarla olan bağlantılarınızda zaman zaman kavgalara, sürtüşmelere, “ben demiştim’” tavırlarına açık olmanız gerekecek. Çarşamba günü önemli bir para sorumluluğu devrede olabilir.

Bir borcun altına girebilirsiniz ya da parasal bir sorumluluk biraz daha dikkatli adımlar atmanıza neden olabilir. Cuma günü oldukça keyifli etkileşimler var. Özel hayatınızda, sosyal çevre ortamlarınızda sevdiğiniz insanla hareket etmekten mutluluk duyabilirsiniz. Hayatınızda bir insan yoksa bu dönemde tanıştırılma ihtimaliniz de çok yüksek. Sevdiğiniz insanla gelecek planlarınızı oluşturacağınız bir cuma günü olacak. Diğer taraftan cumartesi günü itibariyle daha parasal konuları konuşmaya başlayacağınız bir dönem. 15 gün boyunca para alacak-verecek dengesinin daha önem kazandığını göreceksiniz ve bu alanda sorunlarınızı çözüme ulaştırmak için de harekete geçebilirsiniz. Kafanızı bu noktalara çalıştırabilirsiniz.

6 ocak’ta ki tutulma da yine bu alanlarınızda gerçekleşiyor sevgili ikizler. Başkalarının parasal sorumluluğu, bir borcun altına girmek ve bir para işinizi halletmek bu tutulmayla beraber önem kazanıyor. Güzel bir tutulma ve hafta olsun.

Sitene Ekle
Etiketler