ASTROLOJİ 1.275 Görüntülenme 27.01.2019 00:45

Hande Kazanova'dan Haftalık İkizler Burcu Yorumu (28 Ocak 3 Şubat 2019)

Günlük hayatın ritmine kendinizi daha fazla vereceksiniz. Koşturmalarınız artabilir Sevgili İkizler ve Yükseleni İkizler olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 28 Ocak 3 Şubat 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Eğitimsel konularda ve yabancılarla yapılacak işlerde, geleceğinizi ilgilendiren alanlarda kendinizi geliştireceğiniz, aynı zamanda önemli insanlarla toplantılarınızı hızlandıracağınız haftalardan bir tanesi olacak sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. Bu hafta İkizler burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, İkizler burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftanızı iş, hizmet ve sağlıkla ilgili konular başlatıyor sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. Günlük hayatın ritmine kendinizi daha fazla vereceksiniz. Koşturmalarınız artabilir, stratejik planlar yapabilirsiniz.

Diğer taraftan hafta ortası itibariyle ikili ilişkileriniz ve özel hayatınıza odaklanacaksınız ve bu konuların karşınıza geldiğini göreceksiniz. Bu hafta ortaklaşa atılacak adımlar ve işlerde önemli şanslar sizi mutlu edecek. Eğitimsel konularda ve yabancılarla yapılacak işlerde, geleceğinizi ilgilendiren alanlarda kendinizi geliştireceğiniz, aynı zamanda önemli insanlarla toplantılarınızı hızlandıracağınız haftalardan bir tanesi olacak.

Çarşamba ve perşembe günlerini etkin bir şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz. Bu hafta cumartesi gününe dikkat etmelisiniz. Göz önünde olacağınız ortamlar ve sosyal çevre bağlantılarınızda sürtüşmelere açık olacaksınız sevgili İkizler.

Enerjinizi istediğiniz gibi kullanamamaktan kaynaklı olarak sevdiğiniz insanlar ve arkadaşlarınızla aranızda oluşacak birtakım sorun ve problemleri gözünüzde çok fazla büyütmemelisiniz. Pazar günü ise durum ve olayları toparlamasını bileceksiniz. Sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız güzel bir tatil planı çok hoşunuza gidebilir. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle