ASTROLOJİ 9.274 Görüntülenme 21.12.2018 17:10

Hande Kazanova'dan Haftalık İkizler Burcu Yorumu (24 - 30 Aralık 2018 )

Başka insanlarla yapacağınız işler, bu alanda atacağınız adımlar, parasal konularda kendinizi güven alma ihtiyacınız yüksek bir şekilde haftaya başlıyorsunuz Astroloji uzmanı Hande Kazanova 24 - 30 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta İkizler burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, İkizler burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Başka insanlarla yapacağınız işler, bu alanda atacağınız adımlar, parasal konularda kendinizi güven alma ihtiyacınız yüksek bir şekilde haftaya başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar.

Para iniş çıkışları gün içerisinde sizi zorlayabilir, özellikle pazartesi günü akşam saatlerine kadar bu etki devrede olacak. Hafta ortasına kadar daha fazla yakın çevre konularınıza odaklı olacaksınız. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda şans sizden yana. Geçtiğimiz haftada aldığınız güzel etkileşimleri bu hafta da devam ettiriyorsunuz sevgili İkizler. Göz önünde bulunacağınız ortamlarda, beraber iş yaptığınız insanlar, patronlarınız, hayatınıza etki eden kişiler, anneniz ya da anne tarafınız, özellikle hem girişimlerinizde hem de özel hayatınızda kararsızlıklarınızı tetikleyebilir ya da yanıltıcı etkilerle size cevap verebilirler.

Bu anlamda gerçekçi adımlar atmaya bu hafta özen gösterin. Salı gününe denk gelen birtakım anlaşmalar ve görüşmeler varsa dikkatli olun derim. Diğer taraftan özel hayatınızda da bazı hayal kırıklıkları, bazı konuşmalarda sıkıntı ve problemler salı günü karşınıza gelebilir. Cuma günü ise iş yaptığınız insanlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirecek etkiler altına gireceksiniz.

İşinizde güzel sonuçlar elde etmek istediğiniz bir dönem ve bu dönemde beraber iş yaptığınız insanlardan büyük fayda sağlayabilirsiniz. Bunu devreye sokmaya özen gösterin. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle
Etiketler