ASTROLOJİ 1.484 Görüntülenme 20.01.2019 00:40

Hande Kazanova'dan Haftalık İkizler Burcu Yorumu (21 - 27 Ocak 2019)

Özel hayatınıza dikkat etmeniz gerekebilir Sevgili İkizler ve Yükseleni İkizler olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 21 - 27 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

İletişimsel yönünüz çok kuvvetli ve bu hafta yakın çevrenizden alacağınız bilgiler hayatınızı aydınlatıcak sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. Bu hafta İkizler burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, İkizler burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Özellikle yüksek ve derin konularla uğraşmanız gereken bir dönemde; pazartesi günü oluşacak Ay Tutulması’yla beraber yakın çevre, akrabalar, kardeşler, ailenizi ilgilendirecek konularda önemli birtakım hassas durumlar ve olaylarla karşılaşma ihtimaliniz yüksek olacak.mİletişime yönelik işleriniz, satış, reklam, tanıtım ya da bilgisayara yönelik adımlarınız varsa ve hızlı kararlar almanız gerekiyorsa bu Tutulma ile beraber bu alanlarınızın hızlandığını göreceksiniz sevgili İkizler. Diğer taraftan bazı olaylarda sonlanmalara açık olmanız gerekebilir.

Geleceğe yönelik işlerinizde, önemli adımlarınızda, arkadaşlarınızla beraber yapacağınız işlerinizde parasal konularda anlaşmazlıklar, ertelenmeler, gecikmeler ya da parayla ilgili bir konunun karşınıza gelmesi söz konusu olacak. Özel hayatınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Bu hafta hem ailevi bağlantılarda, hem özel ilişkilerinizde aldanmalara, hayal kırıklıklarına ya da sorunlara açık olacaksınız sevgili İkizler. Bir taraftan güzel gelişmeler altındayken diğer taraftan hayatın sizi zorladığını görebilirsiniz. Bu yüzden gerçekçi adımlar atmaya özen gösterin.

Çarşamba gününe dikkat edin. Parasal konularda çabuk tepkiler vermeye eğilimli olacaksınız ve perşembe günü itibariyle daha fazla seyahat, eğitim, yabancı insanlarla yapacağınız işler, yüksek fikirler, düşünceler ön plana geçmeye başlıyor. Diğer insanlarla olan bağlantılarınızda, konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. Eğitimden yana şansınız yüksek olacak. Yani kendinizi eğitmek, düşüncelerinizi ön plana çıkarmak, fikirlerinizi etrafa yaymak ve diğer insanlarla bir araya gelmek adına güzel bir hafta olacak. Önümüzdeki iki hafta boyunca da bu alanlarınız aktif olacak. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle