ASTROLOJİ 1.030 Görüntülenme 16.12.2018 00:10

Hande Kazanova'dan Haftalık İkizler Burcu Yorumu (17 - 23 Aralık 2018)

Bu hafta ikili ilişkiler ve özel hayatınız size göz kırpacak sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 17 - 23 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta İkizler burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, İkizler burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta ikili ilişkiler ve özel hayatınız size göz kırpacak. Sosyal çevreniz çok aktif, arkadaşlarınızla beraber katılacağınız bir takım davetler, organizasyonlar, aktiviteler hafta boyunca gündeminize yerleşebilir. Haftanın ilk günlerinde Pazartesi ve Salı günleri özellikle vereceğimiz sözlere dikkat edin. Çünkü Çarşamba ve Perşembe günleri biraz isteksiz yaklaşabilirsiniz vereceğiniz sözlere karşı. Kafanızı dinlemek önem kazanacak.

Kendiniz bir parça da olsa geri plana çekebilirsiniz haftanın diğer günlerinde. Perşembe ve Cuma günleri şahane etkiler var gökyüzünde. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda hayatınızda bir insanı seviyorsanız, önemsiyorsanız onunla beraber atacığınız önemli adımlar devrede olacak bu hafta. Yine ortaklı bir takım işlerinizde sosyal çevrenizi etkin bir şekilde kullanabileceksiniz. Sözleşmeler, anlaşmalar, danışmanlıklar, yeni atılacak bir işin tohumu ya da aynı zamanda karşınıza gelecek sürpriz bir çıkma teklifi, evlilik teklifi bu hafta ayaklarınızı yerden kesebilir.

Güneş Oğlak burcuna geçiyor Cumartesi itibariyle. Ortak parasal konular önem kazanmaya başlayacak. Alacak verecek dengenizi iyi oturtmak istiyeceğiniz bir döngüye giriyorsunuz. Özel hayatınıza, ortaklı işlerinize odaklandığınız bu dönem içerisinde, biraz da mali durumunuzu düşünmek size iyi gelecek. Daha gerçekçi adımlarla ilerlemeye başlayacaksınız.

Sitene Ekle