ASTROLOJİ 150 Görüntülenme 14.01.2019 00:50

Hande Kazanova'dan Haftalık İkizler Burcu Yorumu (14 - 20 Ocak 2019)

Akşam saatleri itibariyle perşembe gününe kadar birazcık daha sakin olmayı isteyeceğiniz bir döngü içine gireceksiniz. Sevgili İkizler ve Yükseleni İkizler olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 14 - 20 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Haftaya sosyal çevre ilişkileriniz ön planda olarak giriş yapıyorunuz sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. Bu hafta İkizler burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, İkizler burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

 Sosyal çevrenizle beraber yapacağınız işler öğle saatlerinde önem kazanıyor ama biraz ani kararlar, sürpriz birtakım gelişmeler, duygularınızdaki iniş çıkışlar bu pazartesi öğle saatleri ve öğleden sonra saatleri hayatınızda daha fazla etkili olacak. Akşam saatleri itibariyle perşembe gününe kadar birazcık daha sakin olmayı isteyeceğiniz bir döngü içine gireceksiniz. Cuma günü oldukça keyifli günlerden bir tanesi.

Ortak parasal konularda, bir banka bir kredi ya da borca dair birtakım konularda birtakım şüpheleriniz olabilir. Olayların dibini araştırmak isteyebilirsiniz. Daha derine gitmek isteyebilirsiniz ve bu doğrultuda hareket etmek isteyeceksiniz. Diğer taraftan sosyal çevre ilişkilerinizde hayat sizi destekleyecek. Özel hayatınızda bir insan yoksa bulunacağınız çevrelerde bir insanla tanıştırılma ihtimaliniz çok yüksek ya da bu çevrede gördüğünüz ve uzun zamandır etkilendiğiniz insanla bir bağlantı kurabilirsiniz.

Hayatınızda bir insan varsa beraber sosyal ortamlarda bulunmaktan mutluluk duyacaksınız. Hafta sonu kolay tepki vermeye meyilli olacaksınız. Sıkılganlıklarınız yüksek olacak değişik,  farklı ve sıra dışı konu ve olaylar daha fazla ilginizi çekebilir parasal konularda ani birtakım sürpriz gelişmeler ve ani adımlardan uzak durmak önemli. Pazar günü itibariyle Güneş Kova burcuna geçiyor.

Seyahatleriniz artabilir, yabancı insanlarla yapacağınız işler önem kazanacak ve eğitim, yurt dışı bağlantılı konular, hukuki alan ve medya ile bağlantılı, yayıncılık ve iletişime dayalı işlerinizde kendinizi ortaya koymak, diğer insanları fikirlerinizle beslemek isteyeceksiniz. Güzel bir hafta olsun.      

Sitene Ekle
Etiketler