ASTROLOJİ 368 Görüntülenme 09.12.2018 00:03

Hande Kazanova'dan Haftalık İkizler Burcu Yorumu (10 - 16 Aralık 2018)

Bu hafta para dengenize dikkat etmeniz gerekecek sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 10 - 16 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta İkizler burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, İkizler burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı. 

Para alacak verecek dengesi ile ve bu alandaki sorumluluklarınızla haftanız başlıyor. Elbette tüm hafta boyunca parasal konulara odaklı olmayacaksınız, Salı günü itibariyle daha fazla, seyahatler, eğitimler, diğer insanlarla yapılacak olan önemli işlerinizin üstüne düşebilirsiniz. Uzaktaki akrabalarınızdan haberler alabilirsiniz. Özellikle haftasonuna doğru, Perşembe ve Cuma günleri kariyer konularınız hayatınızda hızlanacak ve siz de önemli kararlar alarak bu alanlarınızın üzerine düşeceksiniz. Merkür Yay Burcu’na geçecek Perşembe günü itibariyle. Yani ikili ilişkiler ve özel hayat hanenizde tamamlanmış, karar aldığınız, gözden geçirdiğiniz konu ve olaylar üzerinden artık daha sağlam ilerleyeceksiniz. Önemli konuşmalar, görüşmeler, anlaşmalar, sözleşmeler devrede olabilir. Danışmanlık almak istiyorsanız ya da birileri danışmanlık veriyorsanız bu dönemde önemli konuların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Karşı tarafın hayatına göre hayatınızı şekillendiricek ve bu alanlarda konuşmalarınızı arttıracaksınız. Hukuki davalar ya da bu alanda atılacak adımlar anlamında şanslı bir dönem olacak. Özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz ve ortaklaşa atacağınız adımlarda Merkür sizin tarafınızda, sizi destekliyor olacak sevgili İkizler. Haftasonuna doğruysa iş alanlarınızda bir konuyu sağlama bağlayabilir, yeni haftaya daha kalıcı ve etkili bir güçle başlayabilirsiniz. 

Sitene Ekle