ASTROLOJİ 9.725 Görüntülenme 06.01.2019 00:58

Hande Kazanova'dan Haftalık Burç Yorumları (7 - 13 Ocak 2019)

Astrolog Hande Kazanova, 7 - 13 Ocak 2019 haftasını yorumluyor. Yeni yıla girer girmez mars koç burcuna geçiyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını nasıl etkileyecek?

Çarşamba günü itibariyle önemli sorumlulukların karşımıza geldiğini görebiliriz. 7 - 13 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını Astroloji uzmanı Hande Kazanova cevapla.tv kameralarına anlattı.

Hemen sabah saatlerinde burç değiştiren Ay, Kova burcuna geçiyor. Haftaya daha sosyal olacağımız, arkadaşlarımız ve gruplarla yapılacak işleri ön plana çıkaracağımız bir hafta başlıyor olacak. Özellikle bu pazartesi, Venüs Yay Burcu’na geçiyor. Üç hafta boyunca ilişkilerimizde daha özgür daha rahat ve farklı insanların görüşlerine önem veren yönümüzü ön plana çıkartacağız. Gezmek, dolaşmak, diğer insanlarla buluşmak ve onların fikirlerine önem vermek Venüs’ün Yay Burcu’ndayken yaşayacağımız etkilerinden birkaçı. Salı günü sinirli ve agresif tutumlar sergilememeye özen göstermemiz gerekiyor. Ağzımızdan çıkanı kulağımız duymalı, birden çok fikrimiz olabilir ama bunları karşı tarafa kabul ettirmek zorlayabilir. Cuma günü yine önemli. Birtakım güçlü insanlardan alacağımız destekler devrede olurken hayatımızda önemli değişim ve dönüşümleri de karşılamamız gereken bir döneme işaret ediyor. Hafta sonu çok dikkat etmemiz lazım. Bunun etkilerini zaten hafta ortası itibariyle görmeye başlayacağız ve bir sonraki haftanın ortasına kadar devam ediyor olacak. Aşırı iyimser ve düşünülmeden atılacak adımlar ve girişimler bize pahalıya mal olabilir. Skandallar, birtakım sorunlar, aldanmalar ve aldatmacalara karşı gözümüzün açık olması çok önemli olacak. Aynı zamandan pazar günü hayata biraz da negatif yönlerle bakıyor olabiliriz. Harika bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle
Etiketler