ASTROLOJİ 1.530 Görüntülenme 14.01.2019 00:00

Hande Kazanova'dan Haftalık Burç Yorumları (14 - 20 Ocak 2019)

Büyük girişimlerden uzak durmakta fayda var. Akşam saatlerinde Ay Boğa Burcu’na geçiyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını nasıl etkileyecek?

Perşembe gününe kadar daha sağlam daha oturaklı ve maddi konuların üzerine düşeceğimiz bir döngü içerisinde olacağız. 14 - 20 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını Astroloji uzmanı Hande Kazanova cevapla.tv kameralarına anlattı.

Haftaya girişimlerimiz ve motivasyonumuz yüksek bir şekilde başlayacağız. Öğleden sonra hızlı beklenmedik ve sürpriz oluşumlar duygu iniş çıkışlarımızı arttırabilir. Büyük girişimlerden uzak durmakta fayda var. Akşam saatlerinde Ay Boğa Burcu’na geçiyor. Haftasonuna doğru hayat hareketleniyor.

Cuma günü Merkür Plüton kavuşumuyla kafamıza bazı düşünceler takılı olabilir. Manipüle etmeye, olaylara şüphe ile yaklaşmaya meyilli olacağız. Herşeye kolay kolay inanmayabiliriz ve insanları ikna etmek için uğraşabiliriz. Diğer taraftan Cuma günü kadın erkek ilişkilerimizde güzel açılımlar söz konusu olacak. Sevdiklerinizle anlaşmak haftasonuna doğru güzel görünüyor. Cumartesi günü dikkatli olalım çünkü sıkılganlıklar, çabuk tepki vermek isteğimiz, bize birşey yaptırmak isteyen insanlara karşı vereceğimiz tepkileri yüksek kılabilir. Bu yüzden de Cumartesi günü birazcık daha sakin olmaya özen gösterin. Pazar günü ise güneş Kova Burcu’na geçecek ve artık kimliğimizde özgür, rahat birazcık daha diğer insanları ve toplumları düşünen taraflarımız ön plana çıkartacak. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle