ASTROLOJİ 2.921 Görüntülenme 06.01.2019 00:53

Hande Kazanova'dan Haftalık Boğa Burcu Yorumu (7 - 13 Ocak 2019)

Bu hafta parasal konularda yapabilecekleriniz karşınıza gelecek sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 7 - 13 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Boğa burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova 7 - 13 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi. Boğa burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftanıza kariyer ve iş konularına odaklanarak başlayacaksınız sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. Çalışmayanlar ise daha çok göz önünde bulunacakları ortamlarda olmak isteyebilirler. Bu hafta parasal konularda yapabilecekleriniz karşınıza gelecek sevgili Boğa’lar. Venüs’ün ortak para alanlarınıza geçmesiyle beraber maddi konularda sıkıntı ve sorunlarınız varsa bunların çaresini bulabilceğiniz ve bu alandaki ilişkilerinizi devreye sokarak istediğiniz sonuçlara ulaşabileceğiniz haftalardan bir tanesi.

Bir kredi ya da borcun altına girmek istiyorsanız önümüzdeki üç hafta boyunca bu konularda şanslı etkilere sahip olacaksınız. Diğer taraftan ruhani konuların peşinden gidebileceğiniz ya da daha çok kendi iç dünyanıza yönelik de hareket edebileceğiniz bir dönem içerisinde olacaksınız. Salı gününe dikkat edin. Daha az tanıdığınız insanlarla olan iletişiminizde hemen tepki vermeye meyilli olabilirsiniz. Onlara karşı söylediğiniz bir söz, takındığınız bir tavır aranızın gerginleşmesine neden olabilir. Salı günü çok değişik fikirler içinde olacaksınız ama bu fikirleri gerçek hayata geçirmek çok kolay olmayacak.

Cuma günü güçlü insanlardan göreceğiniz destekler ön planda. Özellikle geleceğe yönelik işlerinizde önemli değişim ve dönüşümleri cuma uygulayabilirsiniz. Hafta sonu biraz olumsuz etkiler devrede olacak. Hayata biraz daha netlikle bakmak isteyeceğiniz ama diğer taraftan parasal konularda da kandırılmalara yatkın olacaksınız. Arkadaşlarınıza para vermeden önce iki kere düşünmekte fayda olacak. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle
Etiketler