ASTROLOJİ 769 Görüntülenme 29.12.2018 00:05

Hande Kazanova'dan Haftalık Boğa Burcu Yorumu (31 Aralık 6 Ocak 2019)

Salı günü itibariyle mars koç burcuna geçecek kendinizi biraz daha geri plana çekeceğiniz bir döngü içerisine giriyorsunuz sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar.

Bu hafta Boğa burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova 31 Aralık 6 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi. Boğa burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Yeni yılı sevdiğiniz insanla karşılayacaksınız sevgili boğa ve yükseleni boğa olanlar. Kalabalık yerlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Eğer eşiniz ya da partneriniz yoksa arkadaşlarınızla beraber kalabalık ortamlarda bulunmak önem kazanacak ama partneriniz varsa onunla beraber bu yılbaşını daha keyifli geçirebilirsiniz.

Salı günü itibariyle mars koç burcuna geçecek kendinizi biraz daha geri plana çekeceğiniz enerjinizi istediğiniz gibi kullanamadığınız bir döngü içerisine giriyorsunuz. Yurt dışı bağlantılarınız bu dönem içerisinde artabilir. Enerjinizi daha kontrollü kullanmak durumunda kalabilirsiniz.

Geri planda tuttuğunuz işlerinizde önemli açılımlar, mars’ın bu alanlarınıza girmesiyle beraber hareketlenecek. Salı günü itibariyle geleceğinizi ilgilendirecek önemli işlerinizde büyük sorumluluklar devrede yani hem eğitim hem yabancılarla yapılacak işler, seyahatler, ithalat-ihracat, hukuki konular, ticari faaliyetler bu alanlarda önemli sorumluluklar devreye girebilir.

Eşinizin akrabalarıyla ilgili sorumlulukların da bu dönemde arttığını göreceksiniz. Diğer taraftan cuma günü itibariyle hayata daha keyifli gözlerle bakmak önem kazanıyor. Maddi konularda biraz rahatlayacaksınız. İstediğiniz birtakım konu ve olayların sizin düşündüğünüz gibi şekillendiğini görebilirsiniz. En önemlisi pazar günü oluşacak güneş tutulması.

Bu güneş tutulması seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, hukuk yurt dışı bağlantılı konular alanınızda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Önemli birtakım adımlarda bulunabilirsiniz. Birtakım sorumlulukları hallettikten sonra önemli değişimler ve dönüşümlerde bu tutulmayla beraber devrede olacak.

Eğer amacınızdan sapmaz, çok çalışır ve disiplinli olursanız geleceğinizi etkili bir şekilde şekillendirebilirsiniz sevgili boğalar. Hem Satürn, hem güneş,hem Plüto sizin toprak elementi olan kendi burcunuza önemli açılar atıyor olacak. Güzel bir tutulma ve güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle
Etiketler