ASTROLOJİ 4.260 Görüntülenme 27.01.2019 00:50

Hande Kazanova'dan Haftalık Boğa Burcu Yorumu (28 Ocak 3 Şubat 2019)

Bu hafta ikili ilişkiler ve özel hayatınız önem kazanıyor. Sevdiğiniz insanla iletişiminizi daha fazla arttıracağınız, onun konu ve olaylarına daha fazla özen göstereceğiniz haftalardan bir tanesi sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar.

Bu hafta Boğa burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova 28 Ocak 3 Şubat 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi. Boğa burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta ikili ilişkiler ve özel hayatınız önem kazanıyor. Sevdiğiniz insanla iletişiminizi daha fazla arttıracağınız, onun konu ve olaylarına daha fazla özen göstereceğiniz haftalardan bir tanesi.

Hafta ortası itibariyle ortak parasal konularda önemli gelişmeler karşınıza gelebilir. Bu alanlarda güzel, olumlu gezegenleriniz var. Durum ve olayları toplarlamak, parasal konularda kazançlarınızı artırmak, karşınıza gelecek olan parayı iyi değerlendirmek durumundasınız.

Çarşamba günü kariyer ve iş alanlarınızda göz önünde olacağınız ortamlarda, güzel sonuçlar alacağınız günlerden bir tanesi olacak. Aynı zamanda önemli birtakım konuşma ve görüşmeler, toplantılar ya da anlaşmalar yapmaya da meyilli olacaksınız.

Cumartesi günü dış ortamlarda, seyahatlerde enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Enerji çatışmalarına açık bir dönem olacak. Kendi fikir ya da girişimlerinizi ortaya koyarken diğer insanların buna tepki gösterdiğini düşünebilirsiniz. Bu da sürtüşme ve problemleri, ego sıkıntılarını karşınıza getirebilir. Pazar günü itibariyle nihayet hayatınızda güzel açılımlar devreye girecek.

Hafta sonu bir taraftan sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınız kuvvetlenirken diğer taraftan da parasal konularda güzel adımlar devreye girebilir ve bir sonraki haftanın başında bu etkilerle haftayı başlatabilirsiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle