ASTROLOJİ 2.773 Görüntülenme 23.12.2018 00:00

Hande Kazanova'dan Haftalık Boğa Burcu Yorumu (24 - 30 Aralık 2018)

İletişiminiz yoğun aynı zamanda yakın çevrenizdeki insanlarla fikir alışverişlerinin yüksek olduğu bir hafta başlıyor sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 24 - 30 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Boğa burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Boğa burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

İletişiminiz yoğun aynı zamanda yakın çevrenizdeki insanlarla fikir alışverişlerinin yüksek olduğu bir hafta başlıyor sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. Parasal konularda oldukça şanslı bir dönem yani ortak parasal alanda güzel şanslar, fırsatlar, geçtiğimiz haftadan bu yana karşınıza gelebilir.

Diğer taraftan arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz eğer işin içerisindeyse bu alanlarda para alışverişlerine dikkat etmekte fayda olacak. Salı gününe denk gelen anlaşmalar görüşmeler ve sözleşmeleriniz varsa lütfen dikkatli adımlar atın. Çünkü biraz aldanma, biraz olayları gözden kaçırma etkisine sahip olacaksınız. Özellikle gözden kaçırdığınız detaylar ileride başınıza iş açabilir.

Buna bağlı olarak parasal konularda yanılgı içerisinde olabilirsiniz. Haftasonuna doğru ilişkiler önem kazanıyor. Özel hayatınızda biraz daha kıskanç ve baskıcı tavırlarla ön planda olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız seyahatlerde karşı tarafı çok fazla bunaltmamaya ve manipüle etmemeye özen gösterin. Ama onun dışında Cuma günü güzel şanslara ve etkilere sahip olacaksınız. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle
Etiketler