ASTROLOJİ 3.670 Görüntülenme 20.01.2019 00:50

Hande Kazanova'dan Haftalık Boğa Burcu Yorumu (21 - 27 Ocak 2019)

Maddi konularda bu hafta şanslı etkileşimleriniz var ama sosyal çevrenizdeki insanlar ve arkadaşlarınız, etrafınızda bulunan insanların yanlış yönlendirmelerine kapılmamanız da çok önemli olacak sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar.

Bu hafta Boğa burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova 21 - 27 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi. Boğa burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Eviniz, aileniz, yuvanız ve haftaya bu etkilerle başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. Ve tabiki sabah saatlerinde oluşacak Tam Ay Kanlı Tutulması ev ve aile alanlarınızda hızlı birtakım duygusal gelişmeleri, konu ve olayları karşınıza getircek. Yaklaşık bir buçuk yıldan beri hem kariyer hayatınız hem de evle ilgili belki gayrimenkul ile ilgili konu ve olaylarda önemli gelişmeler altındaydınız.

Tutulmaları bu alanda yaşadınız. Şimdi ev, aile, yuva ve gayrimenkulle bağlantılı konu ve olaylarda yaşayacağınız bu son tutulmayla beraber duygusal kararlarınız devrede olacak yine bu aralar özellikle özel hayatınızda, iş alanlarınızda kendinizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. İstediğiniz gibi hareket etmek kolay olamayabilir. Enerjinizi dilediğiniz yöne yöneledirmek kolay olmayacak.

Bu yüzden yurt dışı bağlantılı konular, eğitim hayatınız, geleceğinizi ilgilendirecek önemli işlerinizde birtakım yavaşlamalar, aksilikler bu hafta devrede olacak sevgili Boğa’lar. Diğer taraftan maddi konularda bu hafta şanslı etkileşimleriniz var ama sosyal çevrenizdeki insanlar ve arkadaşlarınız, etrafınızda bulunan insanların yanlış yönlendirmelerine kapılmamanız da çok önemli olacak sevgili Boğa’lar. Birileri sizden borç isterse bu dönem içerisinde borç alıp vermemeye özen gösterin, parasal konularda gözünüzü iyi açın, gerçekçilikten çok fazla uzaklaşmayın.

Çarşamba günü fikirlerinizi ifade ederken biraz zorlanabilirsiniz. Özellikle perşembe günü itibariyle Merkür Kova Burcu’na geçecek. Kariyer ve iş konularınızda önemli konuşma ve görüşmeleri karşınıza getirecek. Hızlanacaksınız ve değişik konularla ilgilenmek isteyeceksiniz. Kendinizi toplumsal konu ve olaylara daha fazla adayacaksınız. Güzel bir hafta ve Tutulma olsun.

Sitene Ekle