ASTROLOJİ 1.147 Görüntülenme 16.12.2018 00:05

Hande Kazanova'dan Haftalık Boğa Burcu Yorumu (17 - 23 Aralık 2018)

Salı günü itibariyle öğle saatlerinden sonra, şans ve hareket sizin tarafınıza dönmeye başlayacak sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 17 - 23 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Boğa burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Boğa burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı. 

Haftaya isteksiz enerjilerle başlayacaksınız. Salı günü itibariyle öğle saatlerinden sonra, şans ve hareket sizin tarafınıza dönmeye başlayacak. Çarşamba ve Perşembe gün boyunca kendi isteklerinize ve yapacaklarınıza odaklanacaksınız. Önemli değişimler ve hayatınızda. Parasal konularda, yapmanız gerekenlerin üzerine düşünmeniz gereken haftalardan bir tanesi.

Maddi konularda bir takim girişimler karşınıza gelecek. Bu alanlarda şanslı etkileşimlere sahip olacaksınız. Bir borcun altına girmek, kredi çekmek, başkalarıyla finansal konuları konuşmak ve bu konulara çözüm üretmek anlamında diğer taraftan elinize geçecek para veya miras gibi konu anlamında, bu hafta faydalı ve etkili haftalardan bir tanesi. Perşembe ve Cuma gününü iyi bir şekilde değerlendirmeye özen gösterin.

Cumartesi günü güneş oğlak burcuna geçiyor. Seyahatleriniz artabilir Cumartesi gününden sonra. Yabancı insanlarla yapacağınız işlerin peşine düşebilirsiniz. Daha farklı yerlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Değişik insanlardan, farklı kültürlerden etkileneceğiniz ve kendinizi bazen felsefik, bazen dini konuşların içinde bulacağınız bir döngü içerisine giriyorsunuz.

Eğitiminize önem vereceksiniz, kendinizi geliştireceksiniz ve yeni alacağınız bilgilerle de yolunuza devam edeceksiniz. 

Sitene Ekle