ASTROLOJİ 237 Görüntülenme 14.01.2019 00:52

Hande Kazanova'dan Haftalık Boğa Burcu Yorumu (14 - 20 Ocak 2019)

Haftaya biraz geri planda duracağınız etkilerle giriş yapacaksınız sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 14 - 20 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Boğa burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova 14 - 20 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi. Boğa burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftaya biraz geri planda duracağınız etkilerle giriş yapacaksınız sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. Hemen pazartesi akşam saatleri itibariyle Ay sizin burcunuza geçecek ve çarşamba akşamına kadar sizin burcunuzda ilerleyecek. Hareket serbestinizin daha da artacağı bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Gün içinde alacağınız haberler salı ve çarşamba hareketli olabilir.

Duygusal iniş ve çıkışlarınızı bu dönemde iyi kontrol etmek durumunda kalacaksınız. Diğer taraftan önemli işler ve geleceğe yönelik adımlar bu hafta da devam edecek. Özellikle cuma günü dış ortamlarda ve parasal konularda güzel etkilere sahip olacaksınız ve istediğiniz sonuçlar karşınıza gelebilir. Hafta sonu dikkatli olmakta fayda var. Hafta sonu gerçekten gökyüzünde oldukça hareketli bir durum var.

Özellikle cumartesi günü yabancı ortamlarda değişik yerlerde çok çabuk tepkiler vermeye olabilirsiniz ve vereceğiniz tepkilerle birazcık da sabırsız etkilerle durum ve olayları siz tetikleyeceksiniz sevgili Boğa’lar. Ve pazar günü Güneş Kova Burcu’na geçecek. Bununla beraber daha fazla kariyer ve iş konularınıza odaklı bir döneme merhaba diyeceksiniz. Bir ay boyunca kariyerinizde ve işinizde kendinizi göstermek, ön plana geçmek önemli olabilir.

Yaptığınız işlerin görünür olmasını isteyebilirsiniz. Vaktinizi ve enerjinizi kariyerinize ve iş konularına ayırabilirsiniz. Anne ya da annenizin tarafıyla ilgili konu ve olaylar bu dönemde gündeminizde yer edecek. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle