ASTROLOJİ 83 Görüntülenme 09.12.2018 00:02

Hande Kazanova'dan Haftalık Boğa Burcu Yorumu (10 - 16 Aralık 2018)

Bu hafta seyahat ve eğitim hayatınıza yönelik konularla haftanızı başlatacaksınız sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 10 - 16 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Boğa burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Boğa burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı. 

Değişik insanlarla bir araya gelebilir, dış ortamlara bağlı işlerinizin üzerine düşebilirsiniz. Bu hafta çok fazla göz önünde olacaksınız, toplumsal konularla ilgileneceksiniz ve kariyer, işle ilgili konuları bir sonuca bağlayacaksınız. 2018’in son haftalarından bir tanesi iççindeyiz. Bu hafta Perşembe Günü Merkür yeniden Yay Burcu’na geçecek. Yani maddi ve ortak parasal konuların ön plana geçtiği bir döngü başlıyor. Bu alanlarda yaşadığınız sıkıntı ve sorunların bir kez daha üzerinden geçmek, aynı hatalara düşmemeniz gereken bir döngü içerisindesiniz. Para alışverişleri, alacak verecek dengesi, banka işlemleri ve bunun gibi konular hayatınızda ön plana geçebilir. İki hafta boyunca bu alanlara daha fazla vaktinizi ayırabilirsiniz. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda haftasonu aradığınız sağlamlığı ve kalıcılığı bulacaksınız. 

Sitene Ekle