ASTROLOJİ 1.028 Görüntülenme 29.12.2018 00:30

Hande Kazanova'dan Haftalık Başak Burcu Yorumu (31 Aralık 6 Ocak 2019)

Aile ortamlarınızda güzel ve keyifli etkileşimler söz konusu. Sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 31 Aralık 6 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Başak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Başak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı. 

Haftaya iletişimsel işlerinizle başlıyorsunuz yeni yılı yakın çevrenizle kutlamak ve yeni yılı sevdiklerinizle beraber karşılamak isteyeceksiniz sevgili başak ve yükseleni başak olanlar. Aile ortamlarınızda güzel ve keyifli etkileşimler söz konusu.

Ocak ayının ilk haftasında bu etkileşimlerden yararlanacaksınız. Salı günü itibariyle ortak parasal konularda mücadeleleriniz ön plana geçebilir. Banka işlemleri, alacak verecek dengesi ve parayla ilgili uğraşılarınız artmaya başlıyor. Belki de ödemeleriniz var ve ödemelerinizi nasıl bir plan dahilinde yapacağınızı düşünecek ve bununla ilgili çalışmalarınızı başlatacaksınız. Ne olursa olsun burada tehlikeli yerlerden ve durumlardan uzak durmakta fayda var.

Kazalara davetiye çıkaracak düşüncesiz hareketlerden uzak durun. Çarşamba günü itibariyle özel hayatınızda önemli sorumluluklar devreye girebilir. Çocuğunuzla ilgili önemli sorumluluklar almaya yatkın olacaksınız. Cuma günü oldukça keyifli günlerden bir tanesi. Ev hayatınız için yapacağınız harcamalar yüksek olabilir. Sevdiklerinizle beraber hareket etmek durumunda kalabilirsiniz. Bir yere bir ödeme yapabilirsiniz ama bu son taksit ve ödemeniz olabilir. Cumartesi gününden sonra hayatı eğlenceli ve keyifli yönleriyle görmeye çalışmanız gereken bir döngü var. Sanatsal ya da sportif faaliyetleriniz artabilir. Hobilerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz aşk hayatınızda ya da çocuğunuzla yaşadığınız birtakım sorunlarınız varsa bunları çözebileceğiniz bir döngü sizleri bekliyor olacak. Pazar günü bu alanlarda oluşan tutulmayla beraber aşk hayatınızda hızlı gelişmelere, çocuğunuzla ilgili konularda beklenmedik adımlara açık olacaksınız. Bu adımlar bir konunun sona ermesi, yeni bir konuya adım atma gibi etkileri de içinde barındırıyor olacak. Sanatsal ve kreatif işler ve eğitimle ilgili önemli başlangıçlar bu tutulmayla beraber devrede olacak sevgili başaklar. Güzel bir hafta ve güzel bir tutulma olsun.

Sitene Ekle
Etiketler