ASTROLOJİ 1.403 Görüntülenme 27.01.2019 00:30

Hande Kazanova'dan Haftalık Başak Burcu Yorumu (28 Ocak 3 Şubat 2019)

Sıkıntı ve problemlerin üstesinden rahatlıkla geleceksiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla aynı fikri paylaşacaksınız sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Başak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

İletişimi yüksek haftalardan bir tanesi sevgili Başak’lar. Bu iletişiminizi yakın çevrenizle sınırlı tutabilirsiniz. Kısa vadeli plan ve organizasyonlar, hayatınızda daha fazla yer edebilir.  Bu hafta Başak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Başak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı. 

Hafta ortası itibariyle eviniz ve aileniz önem kazanıyor ve bu alanda atılacak adımları devreye koyacaksınız. Bu hafta çarşamba günü iş alanlarınızda güzel sonuçlarla karşılaşmanız söz konusu olacak. Sıkıntı ve problemlerin üstesinden rahatlıkla geleceksiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla aynı fikri paylaşacaksınız.

Bu çarşamba itibariyle önemli birtakım toplanmalar ve görüşmeler devreye girebilir. Cumartesi günü bu hafta dikkat en dikkat etmeniz gereken günlerden bir tanesi olacak. Hem maddi konularda hem de sizi ilgilendiren önemli meselelerde enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz.

Birtakım engellerle karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla olan enerjinizin birbirini tutmadığını görebilirsiniz. Karşı tarafı çok fazla zorlamamaya özen göstermelisiniz.

Tehlikeli yer ve durumlardan uzak durmalısınız. Diğer taraftan pazar günü hem ev ve aile alanlarınızda hem de yapılması gereken işlerinizle ilgili konularda ailenizde mutlu, huzurlu, şanslı bir gün geçirmeniz söz konusu olabilir. Ailenizden alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecek sevgili Başak’lar. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle