ASTROLOJİ 2.367 Görüntülenme 23.12.2018 00:00

Hande Kazanova'dan Haftalık Başak Burcu Yorumu (24 - 30 Aralık 2018)

Bu hafta özel hayatınızla ilgili konularda yakın çevrenizden güzel destekler alacaksınız sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 24 - 30 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Başak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Başak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı. 

Sosyal çevre bağlantılarınız ön planda bir şekilde haftanız başlıyor. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizde bulunan insanlara karşı duygusal ve empatik yönünüzü ön plana çıkartabilir, onlarla güzel planlar içerisine girebilirsiniz ama aynı zamanda onlardan duyduğunuz haberler sizin hayatınız üzerinde önemli etkiler doğurabilir sevgili Başak’lar.

Ev, aile, yuva ile ilgili konularda çok büyük şansların olduğu bir dönem. Geçtiğimiz haftadan başlayarak bu etkiyi alıyorsunuz. Hala şansların ve fırsatların karşınıza geldiğini görebilirsiniz ama ikili ilişkilerde, özel hayatta ya da ortaklı atılacak adımlarda yanıltıcı etkilere karşı dikkatli olmakta fayda var. Gözden kaçırdığınız konu ve olaylar, detaylar, hem ev hem aile hem de yuva ile ilgili konular sonrasında sıkıntılara ve problemlere neden olabilir.

Bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Bu hayal kırıklıkları özel hayatınızdaki insandan kaynaklanabilir. Bu dönemde hayatınızda kim varsa çok fazla karşı tarafa anlam yüklememeye çalışın.

Cuma günü iletişimsel konularda şans sizden yana. Yani durum ve olayları bir anlamda toparlayabileceğiniz etkiler devrede olacak. Kimden tavsiye alacayım ya da kime neyi anlatayım diye soracak olursanız,

Yakın çevrenizdeki insanlara neler yapayım ya da nasıl ilerlemeliyim gibi sorular sormaktan çekinmeyin. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle
Etiketler