ASTROLOJİ 4.465 Görüntülenme 20.01.2019 00:30

Hande Kazanova'dan Haftalık Başak Burcu Yorumu (21 - 27 Ocak 2019)

Bu hafta özellikle salı günü ev, aile, yuva alanlarınızda güzel şanslar karşınıza gelecek sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Başak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Önemli haftalardan bir tanesi sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Bu haftaya bir Tutulma ile başlıyoruz. Siz bu Tutulma’yı kadersel alanınızda yaşayacaksınız. Kanlı Tam Ay Tutulması, hızlı ve kadersel gelişmeleri karşınıza getirebilir.  Bu hafta Başak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Başak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı. 

Bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilirsiniz. Sağlığınıza gereken özeni göstermeniz gerekebilir. Aynı zamanda yurt dışı bağlantılı konu ve olayların bu Tutulma ile beraber hassas birtakım kararları içerdiğini de görebilirsiniz sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar.

Yaklaşık bir buçuk yıldan beri Aslan ve Kova hattındaki Tutulma’nın sonuncusunu yaşıyorsunuz. Bu alanlarda hem sağlığınıza, hem işle ilgili konulara hem özel hayatınızda toparlamanız gereken durumlara çok ciddi anlamda enerjinizi harcadınız ve şimdi bu son Tutulma bu alanlarda yaşayacağınız son gelişmeleri karşınıza getirebilir.

Bu yüzden sağlığınıza gereken özeni göstermeyi unutmayın. Kalp bölgenizi ve sağlığınızı koruyun. Aynı zamanda sırt ağrısı ve sırt bölgesinin sıkıntı ve problemleriyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu dönemde kendinizi hayatın akışına bırakmak önemli olacaktır sevgili Başak’lar. Yaşam enerjinizi yukarıya çekecek insanların ve olayların içerisinde olmaya özen gösterin.

Bu hafta özellikle salı günü ev, aile, yuva alanlarınızda güzel şanslar karşınıza gelecek. Diğer taraftan konulara gerçekçi gözle bakmayışınız ve diğer insanlardan alacağınız görüşlerin yanıltıcı etkiler içeriyor olması kolay aldanmaları da karşınıza getirebilir.

Hem özel ilişkilerinizde hem de ev ile ilgili adım atacağınız birtakım konularda dikkatli olmaya özen gösterin. Çarşamba günü, çocuğunuz varsa ve özel hayatınızda sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınıza dikkat edin.

Birbirinize karşı sinirli ve agresif yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Perşembe gününden sonra iş hayatınızı daha fazla seveceğiniz ve önemseyeceğiniz bir döngüye giriş yapacaksınız. Günlük hayatınızı daha etkin bir şekilde organize edeceksiniz. Diğer taraftan beraber çalıştığınız insanlarla olan iletişiminiz hızlanırken başkaları için koşturmaktan ve bir şeyler yapmaktan da mutluluk duyacaksınız. Özellikle iş alanlarınızda sıkıntı ve problem yaşadığınız insanlar varsa onlarla durum ve olayları düzeltmek anlamında şanslı bir 15 gün içerisine girmiş bulunuyorsunuz. Güzel bir hafta ve Tutulma olsun.

Sitene Ekle