ASTROLOJİ 1.122 Görüntülenme 16.12.2018 00:30

Hande Kazanova'dan Haftalık Başak Burcu Yorumu (17 - 23 Aralık 2018)

Kendi içinize kapandığınız, hayatı gözlemlediğiniz, evinize ailenize yuvanıza daha fazla yatırım yaptığınız bir dönem. sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 17 - 23 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Başak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Başak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı. 

Kendi içinize kapandığınız, hayatı gözlemlediğiniz, evinize ailenize yuvanıza daha fazla yatırım yaptığınız bir dönem. Emlakla ilgili konu ve olaylar hayatınızda önem kazanıyor olabilir. Bir takım konuşma ve görüşmeler karşınıza gelebilir. Kasım ayı içerisinde Kasım ayı başında yaptığınız bir takım konuşma ve görüşmelerin eğer hayatınızda istediğiniz noktada ilerlemediğini görürseniz, bu noktaların yeniden harekete geçme zamanının geldiğini bu hafta göreceksiniz.

Çünkü bu alanlarınızda güzel şansalarınız olacak. Pazartesi günü itibariyle, hem özel hayatınızda hem ortaklaşa atılacak adımlarda, hayatın sizi desteklediğini ve bir şekilde harekete geçirdiğini görebilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri oldukça şanslı günlerden bir tanesi. Özellikle Perşembe günü ailevi ve emlakla ilgili konularda maddi yönden güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Cuma günü ise bir ev değişimi, farklı bir yere taşınma, ev alma, satma, kiralama gibi işleriniz varsa gönül rahatlığıyla harekete geçebilirsiniz. Hayat size güzel sinyaller verecek ve siz de bu sinyalleri okumasını gayet iyi becereceksiniz. Diğer taraftan yuva kurmak istiyorsanız bu dönemde güzel teklifler de karşınıza gelebilir.

Cumartesi günü itibariyle güneş Oğlak burcuna geçiyor ve aşk hayatınız hareketlenmeye başlıyor. Hayatınızda güzel sonuçlar elde edeceğiniz, herşeye keyifle bakacağınız, aşkın karşınıza gelmesini istediğiniz bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Çocuğunuz varsa çocuğunuzla ilgili konu ve olaylar bu dönemde hızlanacak. Riskli adımlar atmaktansa daha özenli adımlar atmaya özen göstereceksiniz.

Sitene Ekle