ASTROLOJİ 2.932 Görüntülenme 14.01.2019 00:35

Hande Kazanova'dan Haftalık Başak Burcu Yorumu (14 - 20 Ocak 2019)

Bu hafta cuma, cumartesi, pazar hareketli günlerimizden ve cuma günü hem aşk hayatınızda hem de iş alanlarınızda kolay ikna olmayacaksınız sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar.

Evinize bir şey alabilirsiniz. Ailenize parasal konuda yardım edebilirsiniz. Aile hayatınız için yapacağınız harcamalarınız ön planda olabilir.  Bu hafta Başak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Başak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı. 

Oldukça hareketli ama bir o kadar da parasal konulara yönelik bir şekilde haftanız başlıyor sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Gün içerisinde halletmeniz gereken bir para meselesi varsa pazartesi günü öğleden sonra ani ve beklenmedik bir şekilde bu durumu çözebilirsiniz. Diğer taraftan yine ani ve beklenmedik bir şekilde duygu iniş çıkışlarınız yüksek olabilir. Para sorumluluğuyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu hafta önemli.

Perşembe gününe kadar seyahatler, yabancılarla yapılacak olan işler, gelecek planlarınız devrede olacak, perşembe gününden sonra ise algınızı ve ilginizi kariyerinize, iş hayatınıza, yapılması gerekenlere çevireceksiniz. Bu hafta cuma, cumartesi, pazar hareketli günlerimizden ve cuma günü hem aşk hayatınızda hem de iş alanlarınızda kolay ikna olmayacaksınız. Olayların ardındaki gerçekleri araştırmak önem kazanacak. Ev ve aile hayatınız için yapacağınız harcamalar sizi çok mutlu edebilir. Evinize bir şey alabilirsiniz. Ailenize parasal konuda yardım edebilirsiniz. Aile hayatınız için yapacağınız harcamalarınız ön planda olabilir.

Tüm bunları yaptıkça kendinizi mutlu ve şanslı hissedeceksiniz. Parasal konulardan cumartesi günü tepkiler vermeye meyilli olacaksınız özellikle eşinizle ve onun parasal konulardaki değişimler sizin de hayata tepkisel yaklaşmanıza neden olabilir.

Pazar Güneş; Kova Burcu’na geçiyor. İş hayatınızı önemseyeceğiniz ve kendinizi iş hayatınızda göstermek isteyeceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz. Yine bu dönemde sağlığınızla ilgili konu ve olayların hayatınızda daha fazla yer ettiğini göreceksiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle
Etiketler