ASTROLOJİ 15.878 Görüntülenme 17.05.2018 10:30

Hande Kazanova'dan Haftalık Başak Burcu Yorumu (14 - 20 Mayıs 2018)

Boğa burcundaki yeni ay bu haftayı farklı ve özel kılıyor sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar... 14 - 20 Mayıs 2018 haftası Başak burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova burcunuzun karnesini inceledi.

Bu yeni ay'ı seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler ve ticari alanda yaşayacaksınız. Uzun zamandır eğitim ile ilgili almak istediğiniz kararlar varsa Salı günü oluşacak yeni ay'dan sonra bu kararlarınızı gönül rahatlığıyla devreye sokabilirsiniz.

Salı günü itibariyle Uranüs Boğa burcuna geçecek. Eğitim, seyahat, yabancılarla yapılacak işler konusunda önemli değişimlerin, dönüşümlerin yaşanacağı 7 yıllık bir döngü içersine gireceksiniz. Ani bir seyahat ortaya çıkabilir, başka bir ülke'ye aniden tanışabilirsiniz, eğitim konusunda tamamlayamadığınız konu ve olaylar karşınıza gelebilir, bir üniversiteyi bırakıp başka bir alana başlayabilirsiniz sevgili Başak'lar. 

Çarşamba gününden sonra enerji alanınıza sağlıkla ilgili konulara yada iş hayatınıza kaydırmaya başlayacaksınız. Bu dönemde çok çalışabilir, başkaları için kendinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Çok çalışmaktan sağlığınıza dikkat edin. 

Cumartesi gününden sonra sosyal çevrenizde güzel ilişkilerin oluşacağı bir döngü başlıyor.

Güzel haftalar diliyoruz.

Sitene Ekle