ASTROLOJİ 74 Görüntülenme 09.12.2018 00:06

Hande Kazanova'dan Haftalık Başak Burcu Yorumu (10 - 16 Aralık 2018)

Bu hafta hızlı etkilerle başlıyor, keyifli etkilerle başlıyor sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 10 - 16 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Başak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Başak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı. 

Eğlence hayatına ya da size keyif veren konu ve olaylara bile iş gözüyle bakıyorsunuz ve bu haftaya da bu etkilerle başlayacaksınız. Önemli sorumluluklar özellikle çocuğunuz varsa çocuğunuzla ilgili önemli sorumluluklar devreye girecek. Salı ve Çarşamba günleri sağlıkla ilgili konular ön plana geçerken yine günlük hayatınızın ritmine daha fazla kulak vermeniz ve hayatınızı buna göre düzenlemeniz gerekecek. Haftasonuna doğruysa özel hayatınız ve ikili ilişkilerinize odaklanacaksınız. Perşembe günü Merkür Yay Burcu’na geçiyor. Kasım ayı içerisinde özellikle ev, aile ve yuva alanlarınızda birtakım sıkıntılarla karşılaşmış olabilirsiniz. Merkür düzeldikten sonra bir kez daha bu alanlarınıza giriyor. Yani ev, aile, yuvayla ilgili konuşma ve görüşmeler hızlanacak sevgili Başak’lar. Ama eski hatalara düşmemek, bazı konuları istediğiniz noktaya çekmek, bu noktadan yaklaşmak için uygun bir zaman dilimi olacak. Emlak alım-satım, kiralama gibi işleriniz varsa şimdi bu işler için harekete geçmenin tam zamanı. Ailenizle olan iletişiminizi hızlandıracak ve aile büyüklerinize daha fazla zaman ayırmayı unutmayacaksınız. Yakın çevre iletişiminiz önem kazanacak. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan ilişkilerinizde daha kalıcı ve somut adımlar haftasonuna devreye girebilir ve önümüzdeki haftanın başına da özellikle işle ilgili girişimleriniz varsa sağlam adımlarla ilerleyerek, keyifli etkileri devreye sokarak başlayabilirsiniz. 

Sitene Ekle