ASTROLOJİ 1.332 Görüntülenme 29.12.2018 00:55

Hande Kazanova'dan Haftalık Balık Burcu Yorumu (31 Aralık 6 Ocak 2019)

Kendinizi şanslı, mutlu, iyimser hissedeceksiniz ki hissetmemeniz için hiçbir sebep yok sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 31 Aralık 6 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Balık burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Balık burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Yeni yıla uzak yerlerde, yabancı ortamlarda, tatilde ya da değişik insanlarla bir arada giriş yapıyorsunuz sevgili balık ve yükseleni balık olanlar. Fikir alışverişleri bu yılbaşında çok yüksek görünüyor. Kendinizi şanslı, mutlu, iyimser hissedeceksiniz ki hissetmemeniz için hiçbir sebep yok. Diğer taraftan kariyerinizle ilgili konularda güzel gelişmeleriniz karşınıza gelecek.

Özellikle bu hafta cuma günü bu alanlarda şansınızı etkin bir şekilde kullanacaksınız. Parasal getirileriniz yüksek olabilir. Hayata esnek bakıp farklı fikirlerle hareket ettikçe kendinizi şanslı ve mutlu hissedeceksiniz. Mars’ın koç burcuna geçmesiyle beraber para harcamalarınız hızlanabilir. Para kazanma mücadelenizin de arttığı bir dönem içine giriyorsunuz. Çok hareketleneceksiniz ve fikirlerinizi harekete geçirmek isteyeceksiniz. Ticari girişimleriniz varsa bu çok olumlu bir alan ama diğer taraftan para geldiği gibi yine gidebilir. Bu etkiye de dikkat etmeniz gerekiyor. Çarşamba günü sosyal çevre ve arkadaş ortamlarınızda önemli bir sorumluluğun altına girecek gibi görünüyorsunuz. Bu bir organizasyon, davet ya da bir arkadaşınız için düzenlenen bir etkinlik olabilir. Sosyal çevre sorumluluğunuzun ve duruşunuzun önem kazandığı bir dönem olacak. Cumartesi gününden sonra Merkür’ün bu alanlarınıza kaymasıyla beraber işten elde edilen gelirleriniz üzerine kafa patlatıp daha fazla geleceğinize yönelik hareketlerin hız kazanacağı döngüye merhaba demiş olacaksınız. Pazar günü bu alanlarda da bir tutulma yaşanacak. Yani sosyal çevre değişimlerine, sosyal çevrenizin size dayattıklarına, ideolojilere, fikirlere, arkadaşlarınızın hayatında oluşan bir takım konu ve olaylara hazırlıklı olmalısınız. Geleceğinizi ilgilendirecek önemli işlerinizde büyük açılımlar oluşabilir aynı zamanda çevre değiştirebilirsiniz ve çevrenizden gelecek bir sorumluluk ve bir olayın da konularıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Güzel bir tutulma ve hafta olsun.

Sitene Ekle
Etiketler