ASTROLOJİ 2.401 Görüntülenme 23.12.2018 00:00

Hande Kazanova'dan Haftalık Balık Burcu Yorumu (24 - 30 Aralık 2018)

Bu hafta kariyer ve işinizle ilgili güzel gelişmeler devrede olacak sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 24 - 30 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Balık burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Balık burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta kariyer ve işinizle ilgili güzel gelişmeler devrede olacak sevgili Balık’lar. Haftanız keyifli etkileşimlerle başlıyor. Sevdiklerinizle vakit geçirmek önem kazanırken bu hafta kariyer ve işle ilgili konularda güzel şanslar ve fırsatlarınız hala devam ediyor olacak. Salı günü yanıltıcı etkiler var.

Siz bu yanıltıcı etkileri biraz kendiniz de oluşturuyor olacaksınız. Kararsızlıklarınız, şüpheleriniz, belirsizlikleriniz, karar veremeyişiniz, karşınıza gelecek olan fırsatlarda insanlarla olan ilişkilerinizde yanlış bir izlenim bırakmanıza neden olabilir. Aynı şekilde insanlarla olan bağlantılarınızda birtakım sıkıntı ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. Biraz daha hayatta net olmaya özen göstermeniz gereken haftalardan bir tanesi olacak.

Büyük girişimleriniz varsa salı günü civarını es geçerek hareket etmeye özen gösterin. Cuma günü güzel bir seyahat fırsatı, arkadaşlarla yapılacak güzel bir iş devrede olacak. Sevdiklerinizle beraber hareket ettiğiniz müddetçe sizin sırtınızı kimse yere getiremeyecek. En çok bu hafta sevdikleriniz, arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle hareket etmeye özen gösterin. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle
Etiketler