ASTROLOJİ 2.205 Görüntülenme 16.12.2018 00:56

Hande Kazanova'dan Haftalık Balık Burcu Yorumu (17 - 23 Aralık 2018)

Maddi konularda önemli haftalardan bir tanesi. Önemli girişimlerde mi bulunmak istiyorsunuz sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 17 - 23 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Balık burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Balık burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Maddi konularda önemli haftalardan bir tanesi. Önemli girişimlerde mi bulunmak istiyorsunuz sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Kariyer hayatınızda güzel geşimeler karşınıza gelecek. Uzun bir aradan sonra Venüs gerilmesi Merkür gerilemesiydi bütün burçlara aslında olumlu şeyler söylemekten mutluluk duyurdum . Özellikle siz Balık’lar yüzünüzün güldüğünü göreceksiniz.

Perşembe ve cuma günü çok şanslı ve fırsatlı günler siz bu şanslı. Günleri maddi konularda yakalacaksınız. İş hayatınızda attığınız adımların karşılığını etkili bir şekilde geri alacaksınız ve istediğiniz refaha, şansa, mutluluğa kavuşacaksınız. Bu hafta cuma gününü iyi değerlendirin karşınıza kariyerinizi çok önemli bir fırsat gececek. Toplumun önünde konuşuyorsanız önemli bir toplantınız varsa Cuma günü bu işi lütfen yapın.

Gökyüzü sizi destekliyor olacak. Güneş Oğlak burcuna geçiyor sosyal çevrenizin önem kazanacağı bir zaman dilimi yeni insanlarla tanışacaksınız ve bu insanların güzel etkiler getirdiğini göreceksiniz. Güzel bir hafta diliyorum

Sitene Ekle