ASTROLOJİ 451 Görüntülenme 09.12.2018 00:12

Hande Kazanova'dan Haftalık Balık Burcu Yorumu (10 - 16 Aralık 2018)

Bu hafta gezecek, dolaşacak, sosyal ortamlarda bulunmak isteceksiniz sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 10 - 16 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Balık burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Balık burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Salı ve Çarşamba günü biraz içinize kapanarak daha geri plandan yürütmeniz gereken işlerinizin üzerine düşebilirsiniz. Ama perşembe günü öğleden sonra hayatı sizin için hızlanmaya başlıyor ve haftasonu da dahil olmak üzere planlarınız, programlarınız çok hızlanacak, gezeceksiniz, dolaşacaksınız, işlerinize kanalize olacaksınız, yapmak istedikleriniz için hareket geçeceksiniz, çok da ilginç bilgiler duyacaksınız sevgili Balık’lar. Bu hafta o yüzden hareketli haftalardan bir tanesi. Merkür Yay Burcu’na geçiyor. Kariyer alanlarınızda gerilemeye başlamıştı Kasım ayının ortası itibariyle. Yine Yay Burcu’nda. Birtakım sıkıntıları karşınıza getirmiş olabilir. Eğer o dönemde bu problemleri çözemediyseniz, havada kalan birtakım konular varsa şimdi Merkür bu alanlarınıza çözüm üretmek için giriyor. O yüzden kariyerinizde önemli konuşmalar, görüşmeler devrede olurken, çözümlenmesi gereken konuların da üzerine eğilecek ve işlerinizde daha etkin bir döngüye girdiğinizi fark edeceksiniz sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Birden fazla işle uğraşacağınız bir dönemdesiniz. Yayılma etkisine karşı dikkat edin. Jüpiter de kariyer alanınızda ve iş hayatınızda size biraz tembellik verebilir ya da bana hiç bir şey olmaz iyimserliğiyle hareket edebilirsiniz. Haftasonunda güzel ve sağlam etkileşimler var. Haftasonu seyahatleriniz hızlanırken, seyahat, eğitimle ilgili konular, daha az tanıdığınız insanlarla yapacağınız güzel işler devrede olabilir. Arkadaşlarınızı ve çevrenizi bir araya toplayarak güzel planlar içerisine girebilirsiniz ve haftaya da güçlü etkilerle başlayabilirsiniz. 

Sitene Ekle