ASTROLOJİ 2.146 Görüntülenme 20.01.2019 00:10

Hande Kazanova'dan Haftalık Balık Burç Yorumları (21 - 27 Ocak 2019)

İş, hizmet ve sağlıkla ilgili konularda olacak bir Tutulma ile haftaya başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 21 - 27 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Özellikle iş hayatınızda, hizmet verdiğiniz konularda ya da sağlığınızla ilgili konu ve olaylarda hızlı gelişmeler bu Tutulma ile karşınıza gelebilir. Duygusal birtakım sonuçlarla karşılaşabilirsiniz  21 - 27 Ocak 2019  haftalık burç yorumlarını Astroloji uzmanı Hande Kazanova cevapla.tv kameralarına anlattı.

. Yaklaşık bir buçuk yıldan beri Kova ve Aslan aksındaki Tutulma’lar sizi en çok iş alanlarınızda ve hizmet verdiğiniz noktalarda, beklenmedik konularda ve sağlığınızla ilgili alanlarda test etti ve bu alanlarda karşınıza gelen olaylara verdiğiniz tepkilerle hayatınızı yeniden bu alanlarda kurmuş oldunuz. Artık son bir Tutulma kaldı ve bu pazartesi gerçekleşecek Tutulma’da olan Tam Ay Tutuması ; iş, hizmet ve sağlık ile ilgili konularda hızlı birtakım gelişmeleri ve hassas sonuçları karşınıza getirecek sevgili Balık’lar.

Bu dönemde kalbinize, sırt bölgenize, ateşli hastalıklara dikkat etmeniz gereken zaman dilimlerinden bir tanesi olacak. Arkadaşlarınızla beraber giriştiğiniz işlerinizde, parasal konularda zorlanmalar ve engellenmeler yine bu Tutulma zamanı karşınıza gelebilir. Diğer taraftan kariyer hayatınızda çok güzel gelişmeler altında olacaksınız. Kendinizi göstermek isteyeceksiniz.

Güzel şansların karşınıza geldiğini göreceksiniz. Kararsızlığınız ve birtakım düşünceleriniz, size iş veren ve sizinle iş yapan isteyen insanları yanıltabilir. Kendinizle ilgili konularda gerçekçi adımlar atamayabilirsiniz. Bu durum en çok kariyerinize yansıyabilir. Bu etkiye pazartesi ve çarşamba günü dikkat etmeyi unutmamanız gerekiyor. Parasal konularda sıkılgan ve kafanıza göre davranma isteğiniz devrede olacak.

Perşembe günü itibariyle Merkür Kova Burcu’na geçecek. Hem ikili ilişkiler ve özel hayat alanınızı hem de ev ve aile alanınızı temsil ettiği için ikili ilişkilerinizde, aile ve yuvanızla ilgili konularda geriye çekilmeler oluşabilir. Kendinizi geri plana alabilirsiniz. Düşünmek, anlamlandırmak, plan yapmak ve biraz daha durmanız gereken bir dönem olacak sevgili Balık’lar. Bu dönemde geleceğinizi ilgilendirecek önemli işleriniz için plan yapmaktan kesinlikle kaçınmayın.

Diğer taraftan önemli işleriniz varsa ve adımlar atmak istiyorsanız bu süreç çok da uygun olmayacak. Bu yüzden 15 gün boyunca biraz daha sabırlı hareket etmeye özen gösterin. Güzel bir hafta ve Tutulma diliyorum.

Sitene Ekle