ASTROLOJİ 3.974 Görüntülenme 14.01.2019 00:05

Hande Kazanova'dan Haftalık Balık Burç Yorumları (14 - 20 Ocak 2019)

Akşam saatlerine kadar bu alanda sürpriz gelişmeler karşınıza gelebilir sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 14 - 20 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Sosyal çevre ilişkilerinizde önemli durumlar söz konusu.Cuma günü göz önünde bulunacağınızın ortamlarda kadın veya erkek herkesin ilgisini üzerinize çekmeyi başaracaksınız. 14 - 20 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını Astroloji uzmanı Hande Kazanova cevapla.tv kameralarına anlattı.

Maddi konularda hızlı gelişmeler bu Pazartesi devrede sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. İnişler, çıkışlar, parasal konulardan sizi yakalayacak. Akşam saatlerine kadar bu alanda sürpriz gelişmeler karşınıza gelebilir. Akşam saatlerinden sonra Perşembe gününe kadar yakın çevre ilişkilerinize odaklanacağınız, planlar içine gireceğiniz, iletişiminizi arttıracağınız döneme gireceksiniz. Perşembe gününden sonraysa eviniz, aileniz, yuvanız ve bu alanda dinlenme arzunuzun yüksek olduğunu söyleyebilirim. Sosyal çevre ilişkilerinizde önemli durumlar söz konusu.

Bu alanlarda birtakım elemeler, bazı arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde birtakım sorunlar ve sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz. Cuma günü belki duyacaklarınızdan kaynaklı olarak bir arkadaşınızla olan iletişiminizde bazı konular kafanıza takılabilir ve bu konuları gereğinden fazla gözünüzde büyütebilirsiniz. Olayların ardında başka bir anlam aramaya meyilli olacaksınız sevgili Balık’lar.

Belki bir işinizin ertelenmesi ya da işle ilgili bir konunun karşınıza gelmesinden de kaynaklı olabilir. Cuma günü göz önünde bulunacağınızın ortamlarda kadın veya erkek herkesin ilgisini üzerinize çekmeyi başaracaksınız. İş hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacak. İnsanlarla beraber kuracağınız güzel, sağlam dostluklar iş alanlarınıza olumlu yansıyacak.

Cumartesi gününe dikkat edin. Arkadaş ortamlarınızda parasal konularda çabuk tepkiler vermeye meyilli olabilirsiniz. Pazar günü güneş Kova Burcu’na geçiyor. Hem iş alanlarınızda hem sağlığınız ile ilgili konularda biraz kendinizi geri plana çekeceğiniz bir dönem başlıyor. Bu dönem öyle yataktan kalkmak kolay olmayabilir, canınız çok uyumak isteyebilir, yalnız kalmak isteyebilir. Bu dönemde bağışıklık sisteminizi desteklemeyi unutmayın.

Büyük girişimlerden uzak durun. Plan yapmaya çalışın. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle