ASTROLOJİ 832 Görüntülenme 29.12.2018 00:22

Hande Kazanova'dan Haftalık Aslan Burcu Yorumu (31 Aralık 6 Ocak 2019 )

Çarşamba günü iş hayatınız ve sağlığınızla ilgili konularda önemli bir sorumluluk devreye girebilir sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 31 Aralık 6 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Aslan burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Aslan burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Yeni yıla evinizde, ailenizle ya da ev gibi ortamlarda bulunarak giriş yapıyorsunuz ve haftanızı da böyle başlatacaksınız sevgili aslan ve yükseleni aslan olanlar. Çok çalışmaktan ve enerjinizi daha limitli kullanmaktan kaynaklı olarak yeni yıl planınızı yakın ortamlarda yapmaya özen gösterebilirsiniz.

Salı günü 1 ocak itibariyle mars koç burcuna geçiyor, seyahate gitme, dış ortamlarda bulunma, sizi daha az tanıyan insanlarla bir arada olma ve iş yapma potansiyelinizi artırmaya başlayacak.

Eğer ocak ayında tatile gideceksiniz ya da seyahate dayalı birtakım konu ve olaylarınız varsa bu dönemde zaman zaman uğraşılar ve biraz mücadeleler de devrede olabilir. Uzak yolculuklarda kaza ihtimaline karşı dikkatli olmakta fayda olacak.

Çarşamba günü iş hayatınız ve sağlığınızla ilgili konularda önemli bir sorumluluk devreye girebilir ve bu sorumluluğu gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Hayata iş ile ilgili konularda ciddi yaklaştığınız bir döngü olabilir.

Cuma günü değişik ortam ve yerler size iyi gelecek ve işiniz ile ilgili konular özellikle bu alanlara denk gelirse sizin için keyifli bir süreç olacak. Önemli konuşmalar, görüşmeler, eğitimsel birtakım faaliyetlerin hız kazandığını görebilirsiniz. Aşk hayatınızla da keyifli etkileşimler devrede.

Cumartesi gününden sonra işi daha fazla konuştuğunuz ve önemsediğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz. Kaldı ki bir gün sonra bir güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulma iş, hizmet ve sağlık ile ilgili önemli konuları, hassas birtakım olayları, hızlı başlangıçları karşınıza getirecek sevgili aslan ve yükseleni aslan olanlar.

Bu dönemde sağlığınıza gerekli özeni göstermeyi unutmayın. Aynı zamanda iş düzeniniz ve günlük hayatınızın ritminde de hızlı birtakım konu ve olaylar etrafınızda cereyan edebilir. Güzel bir hafta ve güzel bir tutulma olsun.

Sitene Ekle
Etiketler