ASTROLOJİ 2.477 Görüntülenme 23.12.2018 00:00

Hande Kazanova'dan Haftalık Aslan Burcu Yorumu (24 - 30 Aralık 2018 )

Biraz isteksiz başlayan haftanız, akşam saatleri itibariyle ibreyi sizin tarafa çeviriyor sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 24 - 30 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Aslan burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Aslan burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Biraz isteksiz başlayan haftanız, akşam saatleri itibariyle ibreyi sizin tarafa çeviriyor sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Bir kaç gün boyunca, salı günü itibariyle daha hızlı ve hareketli bir enerji içerisine gireceksiniz.

Aşk hayatınızda güzel gelişmeler var, riskli işleri seviyorsunuz, kendinizi ön plana çıkartma arzunuz yüksek. Diğer taraftan hobileriniz, sportif faaliyetlere daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Eğer flört ağırlıklı yapınız varsa bu aralar özel hayatınızda yeni insanlarla tanışmak, insanlarla bir araya gelmek anlamında şanslı bir dönem ama gökyüzünde bu hafta yanıltıcı etkiler de devrede.

Özellikle riskli işleriniz varsa salı gününe denk getirmemeye özen gösterin. Borsada yatırım yapıyorsanız ya da döviz üzerinden birtakım işlerde bulunuyorsanız, inişler çıkışlar yaşamaya biraz meyilli olabilir, sonucun düşündüğünüz gibi olmadığını fark edebilirsiniz, bu da hayal kırıklıklarını tetikleyebilir. Çocuğunuz ya da aşk hayatınız için yapacağınız harcamalara dikkat edin derim çünkü gökyüzü yanıltıcı etkilerle dolu olacak.

Ama cuma günü olumlu etkileşimler devrede, ilişki anlamında çabuk toparlayacağınız bir gün. Ev, aile, yuva alanlarınızda, sevdiğiniz insanlarla beraber atacağınız adımlarda hayat sizi destekleyecek. Ailevi ortamlarda kıskançlık, manüplasyon, baskı gibi etkilere karşı dikkatli olmakta fayda var. İnsanları bir anlamda etkilemek ve kendi düşündüklerinizi onlara empoze etmek isteyebilirsiniz. Bunu yapmazsanız herhangi bir sıkıntı veya sorunla karşılaşmazsanız. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle
Etiketler