ASTROLOJİ 2.258 Görüntülenme 20.01.2019 00:30

Hande Kazanova'dan Haftalık Aslan Burcu Yorumu (21 - 27 Ocak 2019)

Bu hafta sizin için çok önemli çünkü pazartesi sabah saatlerinde sizin burcunuzda tam bir Ay Tutulması gerçekleşecek. Bu Tutulma ile beraber hayatınızla ilgili hassas birtakım sonuçlarla karşılaşacaksınız.

 Yaklaşık bir buçuk yıldan beri Tutulma’ları Aslan ve Kova hattında yaşıyordunuz. Bu yüzden ikili ilişkiler ve özel hayatınızda birtakım gelgitler devrede olmuş olabilir. Bu hafta Aslan burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Aslan burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftanız hızlı ve duygusal gelişmelerle başlıyor sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Bu hafta sizin için çok önemli çünkü pazartesi sabah saatlerinde sizin burcunuzda tam bir Ay Tutulması gerçekleşecek. Bu Tutulma ile beraber hayatınızla ilgili hassas birtakım sonuçlarla karşılaşacaksınız. Kendinizi, görüntünüzü, hayatınızla ilgili planları, adımlarınızı değiştireceğiniz ve bu alanlarda hızlı birtakım duygusal kararlar alacağınız bir dönem olacak. Yaklaşık bir buçuk yıldan beri Tutulma’ları Aslan ve Kova hattında yaşıyordunuz. Bu yüzden ikili ilişkiler ve özel hayatınızda birtakım gelgitler devrede olmuş olabilir. Hayatınızı bu anlamda yeniden düzenlemiş olabilirsiniz.

Bu Tutulmaların son ayağı gerçekleşiyor sevgili Aslan’lar. Sizler için de önemli Tutulma’lardan bir tanesi. Bu dönemde sağlığınıza gereken özeni göstermeyi unutmayın. Karşınıza gelen işleri sorumluluklarla almaya çalışın ve aynı zamanda aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili bağlantılarda daha gerçekçi adımlar atmaya özen gösterin. Eğer sanatçı bir Aslan Burcu iseniz sanatçı ve kreatif işlerinizde önemli ve hızlı birtakım gelişmeler karşınıza gelebilir.

Diğer taraftan parasal konuları konuşurken biraz daha gerçekçi olmaya özen göstermelisiniz. Bu hafta iş alanlarınızda çabuk tepkiler vermeye meyilli olacaksınız.

Çarşamba gününe denk gelen toplantılarınız varsa sinirli yapınızı iyi kontrol etmeye çalışın.

Perşembe gününden sonra ise ikili ilişkiler, özel hayat ve ortaklı iş konularında kafanız daha çözüme yönelik çalışacak. Sevdiğiniz insanla aranızdaki sıkıntı ve problemleri çözmek, geleceğe yönelik planlar yapmak, hukuki birtakım konularınız varsa bunların üzerine düşmek, taşınma ile ilgili konularda da hızlı adımlar atmak istiyorsanız perşembe gününden sonra daha rahat şans ve fırsatların önünüze geldiğini göreceksiniz. Güzel bir hafta ve Tutulma olsun.

Sitene Ekle