ASTROLOJİ 1.440 Görüntülenme 16.12.2018 00:33

Hande Kazanova'dan Haftalık Aslan Burcu Yorumu (17 - 23 Aralık 2018)

Haftaya bomba gibi başlayacaksınız. Bir taraftan gezme enerjiniz çok kuvvetli sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 17 - 23 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Aslan burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Aslan burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftaya bomba gibi başlayacaksınız. Bir taraftan gezme enerjiniz çok kuvvetli. Seyahate gitmek, dış ortamlarda bulunmak istiyeceksiniz. Değişik insanlarla bir arada olmak istiyeceksiniz. Diğer taraftanda aşk hayatınızda güzel konuşma ve görüşmelerin karşınıza geldiğini de bu hafta görebililirsiniz. Pazartesi günü önemli.

Özellikle iş hayatınızda, maddi konularda, yapmak durumunda olduğunuz, diğer insanları işin içerisine soktuğunuz ve diğer insanların da bir yandan hayrını düşündüğünüz konular, işler Pazartesi günü önem kazanıyor. Ve bu alanda da güzel, güçlü işleri başaracağınız görülüyor. Diğer taraftan Perşembe ve Cuma günü bu hafta çok şanslı günler. Siz bu şans etkisini, seyahat alanınızdan aynı zamanda diğer insanlarla yapılacak olan işlerden, sanatsal ve kreatif alanlardan, inişli çıkışlı risk içeren işlerinizden ve aşka hayatınızdan alacaksınız. Hayata aşkla baktığınız ve aşkla ilerlediğiniz bir dönem olacak.

Çocuğunuz varsa çocuğunuzun eğitim konuları, hayatıyla ilgili konu ve olaylar bu dönemde size keyif verebilir. Yine bebek istiyorsanız bu dönemde güzel haberlerin karşınıza gelmesi söz konusu olacak. Ve tabiki Cuma günü, aşk hayatınızda beş yıldızlı gün olarak karşınıza çıkabilir. Birinden teklif bekliyorsanız, birine teklif edecekseniz, bir takım konuşmalar içine girdiniz ve karar vermeniz gerekiyorsa güzel etkileşimler devrede olacak.

Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Başkaları için çalışmaktan mutluluk duyacağınız ve kendinizi iş ortamlarınızda göstereceğiniz bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Sağlığınızla ilgili konu ve olaylar Cumartesi günü itibariyle hızlanacak.

Sitene Ekle
Etiketler